21 лютого 2021 року доросла команда “Атлет” зіграла перший матч відбіркового етапу в рамках традиційного турніру на честь Заслуженого тренера України – Володимира Мунтяна.

Щороку Федерацією футболу м.Києва проводяться змагання серед дорослих команд на честь видатного гравця “Динамо” та відомого всім тренера України Володимира Мунтяна. Команда Дмитра Мурашенка вже вкотре бере участь у змаганнях під егідою Федерації футболу м.Києва.

Цього року у турнірі виступатимуть 20 команд-учасників, яких поділено на 5 груп по 4-ри команди в кожній.

Склад учасників “Кубку Мунтяна-2021″:

Група “А”: “Чайка”, СНД, “Єдність”, “Зміна”

Група “В”: “Арсенал” (U-19), “Динамо” (U-17), ФСК “Вишня”, “Агролайф”

Група “С”: “Юніор Спорт”, “Атлет”, “Чемпіон”, ОБСІЛФ

Група “D”: “Локомотив”, “Спарта”, “Прогрес”, КМУ-Атлет

Група “Е”: “Поділ”, “Легія”, “Говерла”, АФК “Фокстрот”

1-ий тур групового етапу:

“АТЛЕТ” – “ОБСІЛФ” – 4:0

Голи: 9′ Карась, 11′ Амобі (Крістофер), 65′ Крістофер (Нерсісян), 80′ Гребенюк (Теймуров)

Наступний матч “Атлету” в рамках відбіркового етапу відбудеться 28 лютого о 18-45 на стадіоні ДЮСШ “Атлет”. Суперником цього разу стане “Чемпіон”.

Тож, слідкуємо за виступами команди “Атлет” та бажаємо підопічним Дмитра Мурашенка вдалих виступів та успішних результатів.

____________________

Інформація для довідки:

Відповідно до регламенту змагань, переможці груп, а також три найкращі команди серед тих, хто посяде другі місця, виходять в плей-офф. Надалі учасників турніру чекають матчі 1/4 фіналу і 1/2 фіналу з одного поєдинку. У випадку “нічиєї” призначається  серія 11-ти метрових ударів. Турнір триватиме до 21 березня 2021 року.