Сьогодні  6 травня відбувся третій тур Першості м. Києва серед дорослих. Наша команда приймала суперників з ФК «Легіон ХХІ», слід зазначити, що в цьому матчі наша команда змога знову розраховувати на гравців, які покинули лазарет команди: Адаменко Богдан, Мотроненко Артем, Мікадзе Гіоргій. Поєдинок  наша команда почала без розвідки, адже відступати вже було нікуди, дві поразки в перших стартових матчах змушували нашу команду грати тільки на перемогу і вже на третій хвилині міг забити перший м’яч у ворота суперника Роман Періжок, але не зумів реалізувати вихід один на один з воротарем, надалі до 30-ї хвилини матчу наша команда володіла перевагою у триманні м’яча та поступово наші суперники потроху почали вирівнювати гру та мали декілька напівмоментів, але рахунок не змінився і перший тайм закінчився з рахунком 0-0.  слід зазначити, що в нашій команді мали напівмоменти для взяття воріт суперника: Мурашенко, Литвиненко,Чуприна та Яковенко.
Другий тайм розпочався з атак нашої  команди і на 48-й хвилині капітан нашої команди Сергій Чуприна втік від захисників пробивав правильно в дальній кут, але удару нашого капітана трошки не вистачило влучності! На 53 хвилині наші гравці розіграли чудову комбінацію, яка почалась з центру поля передачею на правий фланг атаки, де вдало підключився Яворський Максим  та зробив простріл в штрафний майданчик, м’яч пройшовши через весь майданчик потрапив до Богдана Адаменка, який в один дотик сильним ударом забив м’яч у ворота ФК «Легіон ХХІ», рахунок став 1-0. На 54-й хвилині в складі нашої команди відбулась заміна, замість героя попереднього епізода Богдана Адаменка, який попросив заміну у зв’язку з не до кінця залікованою травмою отриманою Богданом в грі з «Олімпом», на поле вийшов Мікадзе Гіоргій.  На 65-й хвилині  матчу виник доволі сумнівний момент компетентності арбітру матчу, атака нашої команди закінчилась взяттям воріт, але під впливом гравців суперника через три хвилини відмінив взяття воріт у виконанні нашої команди ( Сам момент взяття воріт був мав такий розвиток:  Періжок Роман перевів м’яч на  лівий фланг де Гіоргій Мікадзе в боротьбі з гравцем суперника виборов м’яч та прострелив на Андрія Литвиненка, який і реалізував даний момент, рахунок матчу став 2-0, арбітр показав на центр, але гравці суперника почали фізично та морально давити на арбітра, що наша команда не вибила м’яч за поле у зв’язку з тим, що в боротьбі з Гіоргіем зазнав пошкодження. В результаті все ж таки арбітр відмінив гол забитий Андрієм Литвиненко, тим самим втратив контроль над грою  та збив  атакувальний порив нашої команди). І вже на 70 хвилині після розіграшу кутового суперник зрівняв рахунок в матчі.  Після того, як рахунок був зрівняний частково наша команда втратила контроль гри та біля наших воріт виникло ряд моментів, але все ж таки в одній із масових атак нашої команди  Мурашенко Дмитро прострелив з правого флангу на  11-ти метрову позначку, де капітан команди Чуприна Сергій приборкавши м’яч забив другий гол у ворота «Легіона ХХІ», рахунок став 2-1 , але наші суперники мали стовідсотковий момент для того щоб зрівняти рахунок, але Максим Яворський в підкаті вибив м’яч з порожніх воріт. Матч закінчився перемогою нашої команди 2-1, це перша перемога в Першості м. Києва в сезоні 2012 року.

Основний склад:  1. Кияшко, 7. Яворський, 15. Коваль, 18. Гринчук, 19. Євтушенко,
14. Литвиненко, 8. Адаменко (54 хв. 24. Мікадзе, 90+2 хв. 9. Казанков), 11. Мурашенко, 10. Яковенко (88 хв. 2. Криворучко),  20. Періжок ( 81 хв. 22. Мотроненко),  17. Чуприна (90+1 21.Лихочас)

Запасні:  16. Колесник

Голи: Адаменко, 53 хв., Чуприна, 88 хв. – ????? 70 хв.
Попередження: Яковенко, Періжок, Євтушенко