Минув місяць від старту нового сезону Чемпіонату м.Києва. За цей період всі команди ДЮСШ “Атлет” намагались зробити свої виступи у головних столичних змаганнях успішними та досконалими. Щоб оцінити, як команди “Атлету”  представляють футбольну школу в Першості Києва, ми зазирнули до турнірних таблиць Федерації футболу м.Києва та ділимось головними здобутками наших команд від участі в змаганнях.

Почнемо з “Вищої Ліги” Чемпіонату м.Києва.

Дорослі.
Наразі доросла команда “Атлет” в Чемпіонаті Києва посідає 5-ту сходинку, але від лідерів в групі, команди Д-26-SC “DENGOFF”,  наших гравців віддаляє лише 4 залікових бали.

Команда U-21 з різницею лише у 3 бали від “Арсеналу”, що знаходиться на першому місці, пока базується на 4-ій сходинці.

“Атлет” 2004 р.н. – за підсумками трьох ігор з 9 можливих, маємо 7-ий результат.

“Атлет” 2005 р.н. – дві перемоги з чотирьох проведених матчів, 5-те місце в таблиці після “Зміни”, “Динамо”, “Локомотив”, Арсенал-Київ”.

“Атлет” 2006 р.н. – нажаль, успіх виступів у ДЮФЛ команді повторити поки не вдається. 5-те місце і 5 матчів попереду.

“Атлет” 2007 р.н. – перша комада футбольної школи “Атлет, яка увійшла до трійки найкращих, поступившись лише Олімпійському коледжу ім.Піддубного.

“Атлет” 2008 р.н. – команда, яка пройшла більшу половину шляху першого кола та впевнено тримається на другій сходинці. Відрив у 3 очки від команди з першого місця – Д-26-SC “DENGOFF”, має надавати стимулу гравцям у майбутніх іграх в Чемпіонаті.

Перша Ліга.

В групі 2 по 2004 р.н. виступає наша команда “Атлету”, якій поки не вдається продемонстувати якісні та результативні ігри – 6-те місце серед семи команд-учасників в групі.

“Атлет-2″ 2006 р.н. наразі посідають третє місце в рейтингу серед 10 учасників змагань.

“Атлет-2″ 2007 р.н. - 5-те місце.

Друга Ліга.

Представники команди 2005 р.н. “Атлет-3″ за підсумком 5-ти виступів вийшли на сьоме місце в групі з 12 команд. У другій групі змагається “Атлет-2″, що наразі на п’ятому місці в груповому рейтингу.

“Атлет-2″ 2008 р.н. - з тьох проведених матчів заробили лише 6 очок та поки на 5-ій сходинці в групі.

Окремо визначимо команди 2009-2012 р.н.

Другий склад “Атлету 2009″ в групі 1 успішно піднялись на 3-те місце. Відіграли за цей період 8 матчів з 9 можливих і мають попереду двох головних лідерів – “Локомотив” та ДЮСШ 15.

Перший склад “Атлету” 2009 р.н. з гарним відривом у 7 очок від “Динамо” та 8 очок від “Арсеналу” тримають перевагу і першу сходинку за собою!

“Атлет 2010″ за цей місяць змагань провели 8 матчів і змогли вийти поки на 5-те місце в групі.

“Атлет 2011″ вперше бере участь у змаганнях Першості Києва третім складом команди. Має 8-місце і можливість наздогнати втрачені очки у наступних іграх Чемпіонату.

“Атлет 2012″ – дуже завзято провели всі 8 виступів першого кола, залишається одна гра цієї осені. Наразі вихованці футбольної школи “Атлет.2 мають відрив в один бал від команди “Динамо” та впевнено тримаються на 2-му місці в групі.

З більш детальною інформацією про виступи команд ДЮСШ “Атлет” та результати суперників в Першості Києва можна ознайомитись на сайті Федерації футболу Києва, у розділі “Змагання” – “Чемпіонат та першість”

https://ffk.kiev.ua/championships

Слідкуємо за виступами “жовто-чорних” в Чемпіонаті м.Києва та вболіваємо за команди та тренерів, які представляють “Атлет” у головних столичних змаганнях.