У четвер, 3 червня, ДЮСШ «Атлет» провів черговий матч у першості Києва U21. Суперником нашої команди, яка перебуває в групі лідерів, був ДЮФК «Арсенал», що посідає третє місце з кінця.

У першому колі підопічні Дмитра Боровика розгромили суперника з рахунком 5:0, аналогічного результату «атлетівці» досягли й у звітному поєдинку, який був для нашої команди виїзним. До перерви двічі з передач Максима Кавуна відзначалися Вадим Карась та Дмитро Трубаньов. Після перерви так званий «подвійний дубль» оформили Ярослав Ткаченко та Олександр Крицький – перший двічі забив, а другий в обох випадках вдало асистував. Нарешті, остаточний рахунок встановив Фарман Теймуров, відправивши м’яча у ворота після пасу Івана Курагіна.

У підсумку, перемога ДЮСШ «Атлет» – 5:0, завдяки якій підопічні Дмитра Боровика продовжують боротьбу за перемогу в першості Києва U21.