26 травня в день міста Києва на стадіоні “Атлет” відбулось Дарницьке дербі! Зустрічались два принципові суперники: “Атлет” та “Чемпіон-Дарниця”, команди які в Київському футболі представляють Дарницький район.
Матч розпочався з атак нашої команди і вже на 7-й хвилині Влад Яковенко відкрив рахунок, тим самим викликав овації вболівальників, яких в цей день на стадіоні зібралось дуже багато! Після забитого першого м’яча наша команда не зупинилась і продовжувала свої атаки на ворота суперник.  Гарні моменти мали Артем Кучинський та Олексій Лихочас, але збільшити перевагу в матчі на 33-й хвилині вдалось Роману Гринчуку, котрій влучно пробив після передачі зі штрафного Артема Кучинського. В другому таймі “Чемпіон” частково переломив хід гри та зумів скоротити відставання до одного м’яча і до 85-ї хвилини намагались зрівняти рахунок, але рахунок в матчі змінився на користь нашої команди. Богдан Шевчук реалізував черговий свій момент та встановив кінцевий результат матчу 3-1.

[match id=256]

Голи: 7 хв. Яковенко (Латиговський)1-0; 33 хв. Гринчук (Кучинський)2-0; 54 хв.????? 2:1; 85 хв. Шевчук 3:1.
1. Кіяшко, 18. Гринчук (84 хв. 20. Шевченко), 3. Шип (89 хв. 11. Мурашенко), 4.Боровик, 19.Латиговський, 24. Остапенко (72 хв. 7. Мотроненко), 17. Кучинський,2. Орел (к), 8. Виноградов (88 хв. 5. Мельник), 10.Яковенко (68 хв. 14.Моісєєв), 9.Лихочас (52 хв. 21. Шевчук).

Адміністрація та гравці  ФК “Атлет” дякують всім вболівальникам, які відвідали домашній матч нашої команди! Окрему подяку хочемо висловити батькам гравців команди 2004 року народження, які забезпечили гучну підтримку нашій команді напротязі всього матчу!
Дякуємо Вам за підтримку та запрошуємо на наступний домашній матч нашої команди з командою КДЮСШ-22, який відбудеться через тиждень!