Вчора відбувся матч 8 туру Першості м. Києва серед команд дорослих між командами «Діназ» та «Атлет».  З перших хвилин ініціативою заволоділи господарі, гравці ФК «Діназ», які за перші десять хвилин створили декілька напівмоментів біля воріт нашої команди, але на 11 хвилині рахунок став 0-1 на користь «Атлета». Зразкову контратаку розіграли наші гравці, Мурашенко Дмитро віддав  передачу в розріз на Чуприну Сергія, який зробив простріл вздовж воріт де на дальній штанзі цю передачу замкнув Гіоргій Мікадзе.  Надалі матч проходив за сценарієм перших 10 хвилин матчу, господарі атакували, наша команда грала на контратаках і на 34 хвилині в одній з таких атак чудово підключився Коваль Микита, який зробив передачу в район 11-ти метрів на Чуприну Сергія, який зробив рахунок 0-2. З таким рахунком закінчився перший тайм. Другий тайм розпочався з атак гравців «Діназу» і вже на 46 хвилині  став 1-2. Практично в наступній більш менш змістовній атаці суперника  на наші ворота, арбітр ставить пенальті за доволі сумнівний фол Максима Євтушенка у власному карному майданчику, але нашому голкіперу Владиславу Кіяшко вдалось відбити перший одинадцяти метровий удар. На 58-й хвилині матчу за фол останньої надії був вилучений Владислав Кіяшко та було призначено другий 11-ти метровий, який вже наш голкіпер, що вийшов на заміну відбити не зміг. Надалі наша команда цементувала оборону та намагалась на контратаках змінити рахунок на виграшний, але матч так і закінчився в нічию 2-2.

Основний склад:  1. Кіяшко, 15. Коваль, 2. Криворучко (60 хв. 7. Яворський), 18. Орел, 19. Євтушенко, 14. Литвиненко (58 хв. 16. Колесник), 11. Мурашенко (70 хв. 22. Аракелян), 20. Періжок, 24. Мікадзе (43 хв. 8. Адаменко), 17. Чуприна (77 хв. 5. Головізнін), 21. Лихочас (46 хв.  99. Мотроненко; 83 хв. 9. Казанков).

Голи: 46 хв. Карін, 59 хв. Кемфор – 11 хв. Мікадзе, 34 хв. Чуприна

Попередження:  Орел, Аракелян,Періжок
Вилучення: Кіяшко – 58 хв.