Пропонуємо до вашої уваги проміжні турнірні таблиці Першості м. Києва команд ДЮСШ “Атлет” станом на 03.10.2012 р.

1996 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Атлет (Київ)

 

3/3

1:1

1:3

2/2

6:1

4:0

6/0

4/1

4:3

2:1

8/0

9:2

12

8

3

1

50-17

27

2

ДЮСШ-15 (Київ)

3:3

 

1/0

2:2

0/1

3:1

5:1

5:0

2/1

7:0

6:0

11/1

11

8

2

1

45-10

26

3

Зірка (Київ)

1/1

0:1

 

0/1

2:0

4:1

0/2

7:0

3/1

2:0

6:5

8/0

0/0

5:1

13

8

2

3

38-13

26

4

Арсенал (Київ)

3/1

2/2

1:0

0/2

 

3/0

3/1

0/0

4:1

4:1

1/1

3:0

11

7

3

1

24-9

24

5

Зміна (Київ)

2:2

1:0

1/3

1/4

2:0

0:3

 

1:1

0/0

4:0

1/1

1/0

1:1

3/0

13

5

5

3

18-15

20

6

Локомотив (Київ)

1/6

1/5

0/7

1:3

1/1

0:0

 

3:0

1/1

8:0

1/0

1:1

6:0

5/0

13

5

4

4

29-24

19

7

Переможець (Київ)

0/4

0:6

0/5

1:3

0/2

0:0

0/4

0/3

1:1

 

2/1

6:1

1:0

12

3

2

7

11-30

11

8

КДЮСШ-22 (Київ)

1:4

3/4

1:2

0/7

5/6

0:8

1/4

1:1

0/8

1:2

 

0/0

4/1

4:1

13

2

2

9

21-48

8

9

Київ (Київ)

1/2

0/6

0:0

1/4

1:1

0:1

1/1

0:1

1/1

1/6

0:0

 

1:2

12

0

5

7

7-25

5

10

ДЮСШ-17 (Київ)

0:8

2/9

1:11

1/5

0/3

0:3

0/6

0:5

0/1

1:4

1/4

2/1

 

12

1

0

11

8-60

3

 

1997 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Локомотив (Київ)

 

2:0

5:2

3/2

0/2

3:1

5/1

1/1

2:0

0:2

3/1

2/1

3/1

4:3

13

10

1

2

33-17

31

2

Арсенал (Київ)

0/2

 

1:2

2:0

1/3

2/2

1:1

5/2

1/0

5:2

2/1

5:0

5:0

2/0

13

8

2

3

32-15

26

3

Динамо (Київ)

2/5

2/1

 

0/1

5:0

2:1

2/0

6:1

1:1

1/1

0:1

4/2

11

6

2

3

25-14

20

4

Зірка (Київ)

2:3

0/2

3:1

1:0

0/5

 

2:1

2/0

1:1

1:1

0/0

2:2

1/1

4/0

13

5

5

3

19-17

20

5

ДЮСШ-15 (Київ)

2:0

2:2

1/1

1/2

0:2

1/2

 

0:1

0/1

3:0

4/0

7:2

5:0

6/2

13

6

2

5

32-15

20

6

ЦСКА (Київ)

1/3

1:5

2:5

1/6

0:2

1/1

1/0

 

0/0

0:0

2/0

3/0

3:2

4:1

13

5

3

5

19-25

18

7

Зміна (Київ)

1:1

0/2

0:1

1/1

1/1

0:0

1:0

0/3

0:0

 

1/0

1:1

3/1

0:0

13

3

7

3

9-11

16

8

Оболонь-Живчик (Київ)

2/0

1:3

2/5

1:1

2/2

0:4

0/0

0:2

0:1

 

0:0

2/1

3/2

12

3

4

5

13-21

13

9

Атлет (Київ)

1:2

1:2

0/5

1/0

1:1

2/7

0:3

2/3

1/1

0/0

1:2

 

4:2

12

2

3

7

14-28

9

10

Київ (Київ)

1:3

3/4

0/5

0:2

2:4

0:4

0/5

2:6

1/4

1:3

0/0

2:3

2/4

 

13

0

1

12

14-47

1

 

1998 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

 

2:0

2/0

2:0

2:1

0/1

3:0

1/0

7:0

6/0

2/0

15/0

11

10

0

1

42-2

30

2

Атлет (Київ)

0/2

 

2:0

1/0

0/0

1:0

4:1

1/0

4:0

1/0

1:2

2:1

11

8

1

2

17-6

25

3

Зірка (Київ)

0:2

0/2

0/2

 

3:2

1:1

0/0

5/1

5/1

0:0

5/0

2:1

2:0

8:0

13

7

3

3

31-12

24

4

ДЮСШ-15 (Київ)

1/2

1:0

0:1

2/3

 

2/1

2:1

2:1

2:0

4:0

2/1

5:0

11

8

0

3

23-10

24

5

Зміна (Київ)

0/3

0:0

1/1

0:0

1:2

1/2

 

5/1

0:0

5:0

3/0

9:0

2/1

12

5

4

3

27-10

19

6

Київ (Київ)

0:1

0/1

1:5

1/2

1:5

 

2/0

2/2

1:1

0:0

3:2

3/0

11

3

3

5

14-19

12

7

Моноліт (Київ)

0/7

1/4

0:1

1:5

0/0

0/2

0/0

0:2

 

1:1

1:1

1/1

4/0

4:0

13

2

5

6

13-24

11

8

Арсенал (Київ)

0:6

0/4

0:5

1/2

0/4

0/5

2:2

1/1

1/1

 

3:1

5/2

11

2

3

6

13-33

9

9

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:2

0:1

2/1

0/2

1:2

0:3

0/0

1/1

1:1

1/3

 

1/0

1:2

12

2

3

7

8-18

9

10

ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)

0:15

1/2

0/8

0/5

0/9

1:2

2/3

0:3

0:4

0/4

2:5

0:1

2/1

 

13

1

0

12

8-62

3

 

1999 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

 

4:0

3/0

2:0

5/0

8/1

3:0

8/1

7/0

6/0

4:1

5/1

8:0

12

12

0

0

63-4

36

2

Зміна (Київ)

0/4

 

3:0

2:1

1/0

1:1

2/0

3:0

3/0

3/0

2/1

2:0

1:0

12

10

1

1

23-7

31

3

Арсенал (Київ)

0:3

0/3

 

1/0

4:0

1/0

3:1

3/0

5:1

5/2

4:2

4/0

0/0

12

9

1

2

30-12

28

4

Атлет (Київ)

0/2

0:5

1/2

0:1

 

1/0

4:1

2/0

3:0

3:2

2:0

3:1

2/0

12

8

0

4

21-14

24

5

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

1:8

0:1

0/4

0:1

1/4

 

3:1

0/2

1:1

4/2

2/1

0/0

1:0

12

4

2

6

13-25

14

6

ДЮСШ-15 (Київ)

0/3

1:8

1/1

0:2

0:1

1/3

0:2

1/3

 

1:0

1/0

2:0

1:0

12

4

1

7

9-23

13

7

Локомотив (Київ)

0:7

0/3

0:3

0:3

0/3

2:0

1/1

0/1

 

1/1

1/5

3:1

2:1

2/2

13

3

3

7

12-31

12

8

Зірка (Київ)

0:6

1/4

0:3

1/5

2:5

2/3

2:4

0:1

1:1

 

1/1

4/0

5:0

12

2

2

8

19-33

8

9

Київ (Київ)

1:5

1:2

0/2

2/4

0:4

0/2

1:2

0/2

5:1

1/3

1:1

 

3/1

12

2

1

9

15-29

7

10

Моноліт (Київ)

0/8

0/1

0:0

1/3

0:2

0:0

0/1

0/1

1/2

2:2

0:4

0/5

1:3

 

13

0

3

10

5-32

3

2000 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

 

2/1

6:0

2/0

2/0

5/0

4:1

2:0

0/0

3:0

5/0

6:0

7:0

12

11

1

0

44-2

34

2

Київ (Київ)

1:2

 

1/1

0:1

1/0

0:0

3:1

0/1

3/0

0/0

2:1

3:1

5:2

3/0

13

7

3

3

22-10

24

3

ДЮСШ-15 (Київ)

0/6

0:2

1:1

1/0

 

1:1

4:1

1:1

0:1

1/0

1/0

1/1

3:0

12

5

4

3

14-14

19

4

Арсенал (Київ)

0:2

0:1

0/0

1/1

 

1/1

1/0

2/0

0:1

2:1

0/1

1:0

2/0

12

5

3

4

10-8

18

5

ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)

0:5

1/3

1:0

1/4

1:1

 

0:0

2/0

1/5

2/5

0:3

3/0

2/1

3:1

13

5

2

6

17-28

17

6

Переможець (Київ)

1/4

0:3

1/1

0:1

0/0

0:2

 

2/0

2:0

2:1

0/0

2:1

1/1

2/2

13

4

5

4

13-16

17

7

Атлет (Київ)

0/2

0:0

1/0

0:2

1/0

5:1

0:2

0/2

 

1:4

2/0

3:0

0/3

12

5

1

6

13-16

16

8

Зірка (Київ)

0:0

0/3

1/2

0:1

1/2

1:0

5:2

1/2

0:0

4/1

 

0:2

1:1

12

3

3

6

14-16

12

9

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:5

0/6

1/3

0:1

0/1

3/0

0:3

1/2

1:1

0:2

0/3

2/0

 

2:1

13

3

1

9

10-28

10

10

Зміна (Київ)

0/7

2/5

0:3

1:1

0/3

0:2

1:2

1/3

2:2

3:0

1/1

1/2

 

12

1

3

8

12-31

6

 

2001 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

 

2:0

3/1

2:0

5/0

1:0

4/0

2/1

5/0

1:3

9:1

4/0

5/1

19:0

13

12

0

1

62-7

36

2

ДЮСШ-15 (Київ)

0/2

1:3

 

4/1

1:0

1/2

0:2

1/0

4:0

6/1

3/1

3:1

5:1

7:1

13

9

0

4

36-15

27

3

Зміна (Київ)

0/2

1:4

0/1

 

1/0

0/1

1:0

4:0

4/0

1:0

8:0

6/1

4:0

12

8

0

4

30-9

24

4

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:5

0/1

2:1

0:1

 

3/1

3/0

2/2

2:2

0/2

3/1

2:1

8/0

4:0

13

7

2

4

29-17

23

5

Київ (Київ)

0:4

2/0

0:1

1:0

0/1

1:3

 

1/0

1:3

1:1

2/2

4:0

2/1

4/0

13

6

2

5

19-16

20

6

Арсенал (Київ)

1:2

0/4

1:6

0/4

0:3

0:1

3/1

 

2:0

0/2

2/1

1:0

3/2

5/0

13

6

0

7

18-26

18

7

Зірка (Київ)

0:5

3/1

1:3

0:4

2:2

1/1

0/2

2:0

 

0/1

2:1

3/1

5:1

12

5

2

5

19-22

17

8

Атлет (Київ)

1/9

0:4

1/3

0/1

2/2

2:0

2:2

1:2

0/1

1:0

 

2:2

3:0

0/1

13

3

3

7

15-27

12

9

Локомотив (Київ)

1:5

1/5

0/8

1:6

1:3

1/2

0/4

1:2

2:3

1/2

2/2

 

3:1

2/0

13

2

1

10

16-43

7

10

Діназ (Вишгород)

0/19

1/7

0/4

0:8

0/4

0:4

0:5

1:3

1/5

0/3

1:0

1/3

0:2

 

13

1

0

12

5-67

3

 

2002 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

 

4/2

4:3

5:1

2/1

2:1

4:2

2/1

6/0

4/0

5:0

3/1

4:0

11/0

13

13

0

0

56-12

39

2

Арсенал (Київ)

2:4

 

2/0

2/4

3:2

2/1

1/0

3:1

9/1

2:2

3/0

15:0

2:0

5/0

13

10

1

2

51-15

31

3

Діназ (Вишгород)

3/4

0:2

 

3/2

1/2

1/0

2:0

3/1

2:2

4:0

6/0

5:0

1/0

2:0

13

9

1

3

33-13

28

4

ДЮСШ-15 (Київ)

1/5

1:2

4:2

2/3

2:3

 

3/1

2:1

1:0

1:1

1/0

3/0

8:1

5/0

13

8

1

4

34-19

25

5

Зміна (Київ)

1/2

1:2

2:1

1:3

1/2

 

1:1

2:2

/

5/1

4:0

2/0

14/0

8:0

12

6

2

4

42-14

20

6

Атлет (Київ)

2/4

1:2

0:1

1/3

0:1

0/2

0/1

1/1

 

4:1

2:1

4/1

3:0

3:0

13

5

1

7

21-18

16

7

Локомотив (Київ)

0:6

1:9

1:3

2/2

1/1

2/2

:

1/4

 

1/1

2:1

7/3

3/0

0:2

12

3

4

5

21-34

13

8

Зірка (Київ)

0:4

0/5

2/2

0:3

0/4

0:6

0:1

1:5

0/4

1/2

1:1

 

1:1

2/1

13

1

3

9

8-39

6

9

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

1:3

0/4

0/15

0/5

0:1

0:3

0:2

1:4

0/3

1/2

3:7

1/1

 

2/1

13

1

1

11

9-51

4

10

Київ (Київ)

0:11

0/2

0:5

0/2

1/8

0:5

0:14

0/8

0/3

0:3

2/0

1:2

1:2

 

13

1

0

12

5-65

3

2003 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

 

6/1

2/0

4:0

2/1

5/0

6:1

9:1

5:1

+/-

4/0

9:0

11/1

14/0

16:0

14

14

0

0

93-6

42

2

Арсенал (Київ)

1:6

 

2:3

4/2

13/2

6:2

8:1

4/0

7/1

9/0

15/01

3/3

7:0

8:2

10/0

14

11

1

2

97-23

34

3

Київ (Київ)

0:2

3/2

2:4

 

5/3

2:0

2:0

9/0

7/1

5:0

3/3

3/0

4:0

6:0

11/0

14

11

1

2

62-15

34

4

Атлет (Київ)

0/4

1:2

2:13

2/6

3:5

 

2/2

2/1

6:2

4/1

9:0

3/0

17:0

12

6

1

5

51-36

19

5

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:5

1/6

1/8

0:4

0/2

2:2

 

1:0

4/1

1:3

2/1

6:2

5:3

5/1

13

6

1

6

28-38

19

6

Зміна (Київ)

1/9

1:7

0/2

0:9

1:2

0/1

 

4:1

3:1

4/0

0:0

3/2

4:2

4/0

13

6

1

6

25-36

19

7

Діназ (Вишгород)

1/5

-:+

0:9

1:7

2/6

1:4

1:4

3/1

1/4

 

0/1

2:5

4/2

3:2

3/1

14

4

0

10

22-51

12

8

Локомотив (Київ)

0:4

01:15

0/5

3:3

0/9

1:2

2/6

1/3

0:4

1:0

5/2

 

2/2

0:1

1/0

14

3

2

9

17-56

11

9

ДЮСШ-15 (Київ)

0/9

1:11

3:3

0/7

0:3

0/4

0:3

3/5

0/0

2:3

2:4

2:2

1/0

 

2/2

14

1

4

9

16-56

7

10

Зірка (Київ)

0:14

0/16

2/8

0:10

0/6

0:11

0/17

1:5

2/4

0:4

2/3

1:3

0:1

2:2

 

14

0

1

13

10-104

1