Пропонуємо до вашої уваги всі результати матчів першого кола Першості м. Києва та турнірні таблиці у всіх вікових категоріях.

2003 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

2/0

6/1

4:0

5/0

9:1

4/0

5:1

9:0

14/0

9

9

0

0

58-3

27

2

Київ (Київ)

0:2

3/2

5/3

2:0

2:0

5:0

7/1

3/0

6:0

9

8

0

1

33-8

24

3

Арсенал (Київ)

1:6

2:3

13/2

8:1

7/1

15/1

9/0

3/3

8:2

9

6

1

2

66-19

19

4

Атлет (Київ)

0/4

3:5

2:13

2/2

2/1

9:0

6:2

3/0

17:0

9

5

1

3

44-27

16

5

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:5

0/2

1/8

2:2

1:0

2/1

4/1

5:3

5/1

9

5

1

3

20-23

16

6

Зміна (Київ)

1/9

0/2

1:7

1:2

0/1

3:1

4:1

0:0

4/0

9

3

1

5

14-23

10

7

Локомотив (Київ)

0:4

0/5

1:15

0/9

1:2

1/3

1:0

2/2

1/0

9

2

1

6

7-40

7

8

Діназ (Вишгород)

1/5

1:7

0:9

2/6

1:4

1/4

0/1

4/2

3:2

9

2

0

7

13-40

6

9

ДЮСШ-15 (Київ)

0/9

0:3

3:3

0:3

3/5

0/0

2:2

2:4

2/2

9

0

4

5

12-31

4

10

Зірка (Київ)

0:14

0/6

2/8

0/17

1:5

0:4

0:1

2/3

2:2

9

0

1

8

7-60

1

 

2002 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

:

4/2

4:3

2:1

4:2

6/0

4/0

3/1

11/0

8

8

0

0

38-9

24

2

ДЮСШ-15 (Київ)

/

4:2

2:3

3/1

1:0

1:1

1/0

3/0

8:1

8

6

1

1

23-8

19

3

Арсенал (Київ)

2:4

2/4

2/0

2/1

1/0

9/1

2:2

15:0

2:0

9

6

1

2

37-12

19

4

Діназ (Вишгород)

3/4

3/2

0:2

1/2

1/0

3/1

4:0

5:0

2:0

9

6

0

3

22-11

18

5

Зміна (Київ)

1/2

1:3

1:2

2:1

1:1

2:2

5/1

2/0

14/0

9

4

2

3

29-12

14

6

Атлет (Київ)

2/4

0/1

0:1

0:1

1/1

4:1

2:1

4/1

3:0

9

4

1

4

16-11

13

7

Локомотив (Київ)

0:6

1/1

1:9

1:3

2/2

1/4

1/1

2:1

3/0

9

2

3

4

12-27

9

8

Зірка (Київ)

0:4

0:1

2/2

0/4

1:5

1/2

1:1

1:1

2/1

9

1

3

5

8-21

6

9

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

1:3

0:3

0/15

0/5

0:2

1:4

1/2

1/1

2/1

9

1

1

7

6-36

4

10

Київ (Київ)

0:11

1/8

0/2

0/2

0:14

0/3

0:3

1:2

1:2

9

0

0

9

3-47

0

 

2001 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

2:0

2:0

5/0

4/0

2/1

9:1

5/0

5/1

19:0

9

9

0

0

53-3

27

2

ДЮСШ-15 (Київ)

0/2

4/1

1/2

0:2

4:0

3:1

3/1

5:1

7:1

9

6

0

3

27-11

18

3

Зміна (Київ)

0/2

1:4

1/0

0/1

4:0

1:0

4/0

8:0

4:0

9

6

0

3

23-7

18

4

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:5

2:1

0:1

3/1

3/0

2:2

2/2

3/1

8/0

9

5

2

2

23-13

17

5

Київ (Київ)

0:4

2/0

1:0

1:3

1/0

2/2

1:1

4:0

4/0

9

5

2

2

16-10

17

6

Арсенал (Київ)

1:2

0/4

0/4

0:3

0:1

2/1

2:0

3/2

5/0

9

4

0

5

13-17

12

7

Атлет (Київ)

1/9

1/3

0/1

2/2

2:2

1:2

1:0

2:2

3:0

9

2

3

4

13-21

9

8

Зірка (Київ)

0:5

1:3

0:4

2:2

1/1

0/2

0/1

2:1

3/1

9

2

2

5

9-20

8

9

Локомотив (Київ)

1:5

1/5

0/8

1:3

0/4

2:3

2/2

1/2

3:1

9

1

1

7

11-33

4

10

Діназ (Вишгород) 0/19

1/7

0/4

0:8

0:4

0:5

0/3

1:3

1/3

9

0

0

9

3-56

0

 

2000 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

2/1

2/0

6:0

4:1

2:0

5/0

0/0

7:0

5/0

9

8

1

0

33-2

25

2

Київ (Київ)

1:2

1/0

1/1

3/0

0/0

3:1

2:1

5:2

3:1

9

6

2

1

19-8

20

3

Арсенал (Київ)

0:2

0:1

1/1

1/0

2/0

1:0

2:1

/

1/1

8

4

2

2

8-6

14

4

ДЮСШ-15 (Київ)

0/6

1:1

1:1

1:1

0:1

1/0

1/0

1/1

4:1

9

3

4

2

10-12

13

5

Переможець (Київ)

1/4

0:3

0:1

1/1

2/0

2:1

2:1

2/2

0/0

9

3

3

3

10-13

12

6

Атлет (Київ)

0/2

0:0

0:2

1/0

0:2

2/0

1:4

0/3

5:1

9

3

1

5

9-14

10

7

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:5

1/3

0/1

0:1

1/2

0:2

2/0

2:1

3/0

9

3

0

6

9-15

9

8

Зірка (Київ)

0:0

1/2

1/2

0:1

1/2

4/1

0:2

1:1

5:2

9

2

2

5

13-13

8

9

Зміна (Київ)

0/7

2/5

:

1:1

2:2

3:0

1/2

1/1

1:2

8

1

3

4

11-20

6

10

ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)

0:5

1/3

1:1

1/4

0:0

1/5

0:3

2/5

2/1

9

1

2

6

8-27

5

 

1999 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

4:0

3/0

2:0

3:0

8/1

5/1

7/0

6/0

8:0

9

9

0

0

46-2

27

2

Зміна (Київ)

0/4

3:0

2:1

1:1

1/0

2/1

3:0

3/0

1:0

9

7

1

1

16-7

22

3

Арсенал (Київ)

0:3

0/3

1/0

1/0

4:0

4:2

3/0

5:1

0/0

9

6

1

2

18-9

19

4

Атлет (Київ)

0/2

1/2

0:1

2/0

1/0

2:0

3:0

3:2

3:1

9

6

0

3

15-8

18

5

ДЮСШ-15 (Київ)

0/3

1/1

0:1

0:2

1/3

2:0

1:0

1/0

1:0

9

4

1

4

7-10

13

6

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

1:8

0:1

0/4

0:1

3:1

2/1

0/2

4/2

0/0

9

3

1

5

10-20

10

7

Київ (Київ)

1:5

1:2

2/4

0/2

0/2

1:2

5:1

1:1

3/1

9

2

1

6

14-20

7

8

Локомотив (Київ)

0:7

0/3

0:3

0/3

0/1

2:0

1/5

1/1

2:1

9

2

1

6

6-24

7

9

Зірка (Київ)

0:6

0:3

1/5

2/3

0:1

2:4

1/1

1:1

4/0

9

1

2

6

11-24

5

10

Моноліт (Київ)

0/8

0/1

0:0

1/3

0/1

0:0

1:3

1/2

0:4

9

0

2

7

3-22

2

1998 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо (Київ)

2:0

2/0

2:1

3:0

1/0

6/0

7:0

2/0

15/0

9

9

0

0

40-1

27

2

Атлет (Київ)

0/2

2:0

1/0

0/0

1:0

4:0

4:1

1/0

2:1

9

7

1

1

15-4

22

3

Зірка (Київ)

0:2

0/2

3:2

1:1

5/1

5/0

5/1

2:0

8:0

9

6

1

2

29-9

19

4

ДЮСШ-15 (Київ)

1/2

0:1

2/3

2/1

2:1

4:0

2:0

2/1

5:0

9

6

0

3

20-9

18

5

Зміна (Київ)

0/3

0:0

1/1

1:2

5/1

5:0

0:0

3/0

9:0

9

4

3

2

24-7

15

6

Київ (Київ)

0:1

0/1

1:5

1/2

1:5

2/2

2/0

0:0

3:2

9

2

2

5

10-18

8

7

Арсенал (Київ)

0:6

0/4

0:5

0/4

0/5

2:2

1/1

3:1

5/2

9

2

2

5

11-30

8

8

Моноліт (Київ)

0/7

1/4

1:5

0/2

0/0

0:2

1:1

1:1

4/0

9

1

3

5

8-22

6

9

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0:2

0:1

0/2

1:2

0:3

0/0

1/3

1/1

1/0

9

1

2

6

4-14

5

10

ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)

0:15

1/2

0/8

0/5

0/9

2/3

2:5

0:4

0:1

9

0

0

9

5-52

0

1997 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Локомотив (Київ)

2:0

3/2

5:2

1/1

0/2

3:1

0:2

2/1

3/1

9

6

1

2

19-12

19

2

Арсенал (Київ)

0/2

2:0

1:2

1/0

2/2

5/2

5:2

2/1

5:0

9

6

1

2

23-11

19

3

Зірка (Київ)

2:3

0/2

1:0

1:1

2:1

2/0

2:2

1/1

4/0

9

4

3

2

15-10

15

4

Динамо (Київ)

2/5

2/1

0/1

1:1

2:1

6:1

1/1

0:1

4/2

9

4

2

3

18-14

14

5

Зміна (Київ)

1:1

0:1

1/1

1/1

1:0

0:0

1/0

1:1

3/1

9

3

5

1

9-6

14

6

ДЮСШ-15 (Київ)

2:0

2:2

1/2

1/2

0/1

0:1

4/0

7:2

5:0

9

4

1

4

22-10

13

7

ЦСКА (Київ)

1/3

2:5

0:2

1/6

0/0

1/0

0:0

3/0

4:1

9

3

2

4

12-17

11

8

Оболонь-Живчик (Київ)

2/0

2/5

2/2

1:1

0:1

0:4

0/0

0:0

3/2

9

2

4

3

10-15

10

9

Атлет (Київ)

1:2

1:2

1:1

1/0

1/1

2/7

0:3

0/0

4:2

9

2

3

4

11-18

9

10

Київ (Київ)

1:3

0/5

0:4

2:4

1:3

0/5

1/4

2:3

2/4

9

0

0

9

9-35

0

1996 р.н.

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Арсенал (Київ)

2/2

3/1

1:0

3/0

3/1

0/0

4:1

3:0

4:1

9

7

2

0

23-6

23

2

ДЮСШ-15 (Київ)

2:2

3:3

1/0

0/1

5:1

5:0

2/1

11/1

6:0

9

6

2

1

35-9

20

3

Атлет (Київ)

1:3

3/3

1:1

2/2

6:1

4:0

4/1

8/0

2:1

9

5

3

1

31-12

18

4

Зірка (Київ)

0/1

0:1

1/1

4:1

7:0

3/1

6:5

5:1

0/0

9

5

2

2

26-11

17

5

Зміна (Київ)

0:3

1:0

2:2

1/4

1:1

4:0

1/1

3/0

1/0

9

4

3

2

14-11

15

6

Локомотив (Київ)

1:3

1/5

1/6

0/7

1/1

3:0

8:0

6:0

1/0

9

4

1

4

22-22

13

7

Переможець (Київ)

0:0

0/5

0/4

1:3

0/4

0/3

2/1

1:0

6:1

9

3

1

5

10-21

10

8

КДЮСШ-22 (Київ)

1/4

1:2

1:4

5/6

1:1

0/8

1:2

4/1

0/0

9

1

2

6

14-28

5

9

ДЮСШ-17 (Київ)

0/3

1:11

0:8

1/5

0:3

0/6

0/1

1:4

2/1

9

1

0

8

5-42

3

10

Київ (Київ)

1/4

0/6

1/2

0:0

0:1

0:1

1/6

0:0

1:2

9

0

2

7

4-22

2

 

1995 р.н. Підсумкове розташування команд

КОМАНДА

1

Зміна (Київ)

2

ДЮСШ-15 (Київ)

3

Атлет (Київ)

4

Арсенал (Київ)

5

Переможець (Київ)

6

Зміна-Оболонь (Київ)

7

Київ (Київ)

8

ДЮСШ-15-2 (Київ)

9

КДЮСШ-17 (Київ)

10

Зірка (Київ)

11

Оболонь-Живчик (Київ)

12

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

13

Єдність (Київ)