Гол: 40 хв. Лихочас (Мотроненко)

Основний склад: 1. Кіяшко, 2. Грама, 4. Боровик, 5. Латиговський, 19. Остапенко, 7. Мотроненко, 8. Виноградов, 17. Мельник, 22. Кучинський, 24. Шевчук, 9. Лихочас
Вийшли на заміну: 23. Птуха, 32. Пантєєв , 15. Криворучко, 16. Колеснік, 20 Гайдук, 25. Уруцький, 21. Оксимець

Вилучення:  №20 (“Діназ”)?????, Грама (“Атлет”), Боровик (“Атлет”) Савенко (“Діназ”)

Сьогодні на стадіоні “Атлет” відбувалась гра лідерів Першості м. Києва серед юнаків до 21 року нашої команди та команди з Лютіжа Вишгородського району  ФК”Діназ”.
Перший тайм проходив у рівній боротьбі при рівній кількості моментів, але на 40-й хвилині після передачі передачі Артема Мотроненка Олексій Лихочас переправив мяч у сітку воріт суперника. Рахунок матчу став 1-0 на користь нашої команди.
Другий тайм матчі тривав 59 хвилин та був схожий на вільну боротьбу, а не на футбольний матч. Напруга в матчі була надзвичайна, про що свідчить чотири вилучення по два у кожній команді та серйозна травма нашого голкіпера Владислава Кіяшка, йому гравець суперника наступив на обличчя. Підсумок: розсічення під оком,  машина швидкої допомоги та шість накладених швів!
Сподіваємось, що це було зроблено гравцем суперника випадково…
Владу бажаємо швидкого одужання!
Наші хлопці змогли зберегти перемогу та присвячуємо нашому Владу Кіяшко!
Ось такий видався останній матч першого кола Першості м. Києва серед команд Ю-21…