Вчора відбувся черговий тур Першості м. Києва серед команд віком до 21 року. Вболівальники на стадіоні НТБ “Княжа” побачили яскравий, динамічний поєдинок в якому зустрічались гравці футольних клубів “Арсенал” та “Атлет”.
Поєдинок розпочався з атак господарів і вже на 12 хвилині матчу відкрили рахунок в матчі. 1-0 на користь Арсеналу, на 29-й хвилині господарі забили вдруге, після того, як не розібрались гравці нашої команди і рахунок став 2-0, гравці “Арсеналу” не зупинились і продовжували атакувати створюючи напівмоменти біля наших воріт , наші гравці теж почали створювати моменти біля воріт суперника, але то стійка чи воротар суперника чи розконцентрація наших гравців не давали можливість реалізувати моменти в забиті мячі. На 45-1 хвилині Дмитро Бабич поборовся за мяч та виграв його для Данила Моісєєва , який влучно пробив з лівої в кут воріт суперника.  Перший тайм завершився з рахунком 2-1. Другий тайм розпочався з наших атак на ворота суперника і на 66-1 хвилині після затяжної атаки Артем Кучинський віддав пас на Данила Моісєєва, який вдруге відчзначився у воротах суперника зрівнявши рахунок в матчі 2-2.  Перехопивши ініціативу наша команда продовжувала атакувати для забитого третього мяча і це нашій команді вдалось на 76 хвилині Артем Остапенко замкнув простріл Артема Кучинського і рахунок в матчі став 3-2 на нашу користь, але вже на 81-й хвилині після невпевненої гри нашого воротаря який перевів мяч після подачі з кутового в центр штрафного майданчику де гравець Арсеналу підібрав мяч та влучно пробив у верхній кут наших воріт: 3-3.  На 85-й хвилині матчу гравець Арсеналу після подачі штрафного зіграв в штрафній рукою і арбітр призначив пенальті. До мяча підійшов Артур Шевченко, який чітким ударом приніс перемогу нашій команді з рахунком 4-3.

“Арсенал” – “Атлет”: 3-4
Голи:
12 хв. 1-0
29 хв. 2-0
45 хв. 2-1 – Моісєєв
66 хв. 2-2- Моісєєв(Кучинський)
76 хв. 2-3-Остапенко(Кучинський)
81 хв. 3-3
85 хв. 3-4 – шевченко (пен)
16. Адаменко, 24. Тверезенко,15. Гайдук (28 хв. – 7.Остапенко), 3. Латиговський(58 хв. – 2. Криворучко), 4. Найденко,22. Лужецький(25 хв. – 8.Гаркуша), 23. Кучинський, 19. Старік (60 хв. – 6. Овсянкін), 14. Шевченко, 21. Моісєєв , 20.Бабіч