В рамках 7-ого туру Чемпіонату України ДЮФЛ відбулися матчі команд ДЮСШ “Атлет” зі столичним “Арсеналом” та харківською Академією “Металіст”.

Колективи U-17 та U-15 мали зустрічі з “Арсеналом” на території суперників, де найстарші вихованці “Атлету” зазнали неприпустимої поразки (7:0), а ось команда U-15 здобула свій перший заліковий бал, відстоявши заслужену нічию у поєдинку з біло-червоними (0:0).

У домашніх матчах колективів U-16 та U-14 на виході маємо дві втрати очок. Пристрастна боротьба обох команд, нажаль, не дала очікуємого від “атлетівців” результату для всієї школи. 1:3 та 1:2 відповідно – підсумок чергового ігрового дня в “Еліт Лізі”.

Тож, загальний доробок “Атлету” у 7-ому турі Чемпіонату України ДЮФЛ є мінімальним – один заліковий бал.

ДЮСШ “Атлет” так і залишається на 4-ій сходинці в клубному заліку другої групи “Еліт Ліги”, а ось розрив між головним суперником за місце в трійці потрохи починає зростати. У “Зміни” наразі 28 очок, що на 3 пункта більше.

IMG-2b6a2531527ef59f910adcb60e3e5a3d-V

U-17  “Арсенал” – “Атлет” – 7:0

Без шансів залишив суперник команду Олега Мічуріна та Віктора Демиденка. Складно дався цей поєдинок команді, де одразу чотири основних гравця, травмованих у попередньому матчі, не змогли взяти участь у змаганнях. Отриманий рахунок став найгіршим результатом команди в новому сезоні ДЮФЛ. “Атлет 2005” залишається на останній сходинці в своїй віковій групі.

IMG-0c7c9a045653c58ca6b0e9ea92d47871-V

U-16 “Атлет” – “Металіст” – 1:3
Гол забив Владислав Шаповалов

Колектив В’ячеслава Зборовського та Максима Чередніченка у домашньому поєдинку з “Металістом” намагались максимально покращити результат першої зустрічі з харків’янами.
Але, вже у першому таймі футболісти отримали “на горіхи” – одразу 3 гола від гостей за десять хвилин до перерви. Втім, у другому таймі жовто-чорні тримали гру під контролем, вели активні дії на стороні суперника  та зі всіх можливих моментів змогли реалізувати лише єдиний гол зі штрафного.

“Атлет 2006” незмінно посідає четверте місце в своїй групі.

IMG-a4664c61a51aec6414ac362fe9350969-V

DSC_2917 DSC_2944

U-15 “Арсенал” – “Атлет” – 0:0

Команда “Атлет 2007” у сьомому турі нарешті заробила свій перший бал. Новий сезон ДЮФЛ дався команді дуже важко. Серія поразок у першому колі змагань стала неочікуваною ситуацією. Адже минулий сезон команда провела у лідерах в своїй групі. Результат суботнього поєдинку “атлетівці” звели до мирової “нічиєї”. З  Сергієм Нахабовим на чолі хлопці вдало протистояли “Арсеналу” і стали єдиною командою, хто заробив аби  щось до активу школи.

IMG-7f49b5e5185831ef3bef4fe9daf075a3-V

U-14  “Атлет” – “Металіст” – 1:2
Гол: Романюк Богдан (Фербей Юрій)

Новачки ДЮФЛ успішно розпочали домашній матч-відповідь з “Металістом”. “Атлетівці” перші відкрили рахунок у палкій боротьбі двох амбітних команд на 13-ій хвилині. Вдало реалізували гол дует Фербей-Романюк.
Підопічні Євгенія Чуприни та Євгенія Колесника протягом першого тайму тримали свого суперника під контролем, втім, на перерву пішли з рахунком 1:1. Другий м’яч жовто-чорні отримали наприкінці зустрічі.
Третя позиція в групі залишається за нашою командою 2008 р.н.

IMG-531e92e1d81f65312ad92b3104598bc9-V

DSC_2983 DSC_2986

Вже цієї суботи в рамках 8-ого туру Чемпіонату України ДЮФЛ “Атлет” знов проведе зустрічі з “Арсеналом” та “Металістом”. Домашні ігри з харків’янами відбудуться серед команд U-17 та U-15 , на виїзді гратимуть колективи U-16 та U-14.