В даному матеріалі підводимо підсумки виступів дорослої команди та U-21.

Чемпіонат України серед аматорів

юамат

Безумовно, головна ставка на сезон була зроблена саме на дебютний всеукраїнський турнір. Як зазначив в інтерв’ю раніше тренер Дмитро Костянтинович Мурашенко, якби до старту нам сказали, що команда посідатиме 4 місце (на той час), то ми б сприймали цей результат позитивно. Проте, зігравши проти кожного колективу, стало зрозуміло, що перемагати можна кожного суперника. Наразі, команда з 20 очками займає 5 сходинку. Є серйозний відрив від топ-3 в таблиці, тому непросто буде гравцям поборотися за призові місця, однак дебютний сезон проходить непогано. Відзначимо і той факт, що в силу кадрових нюансів, часто ФК “Атлет” представляли молоді гравці, середній вік яких був значно меншим за суперників. З іншого боку, вихованці нашої ДЮСШ отримали неоціненний досвід.

Чемпіонат Києва серед дорослих

юор

Якщо в попередньому сезоні ФК “Атлет” у Києві лідирував в таблиці більшість часу і, лише в заключних етапах, упустив чемпіонство, то цього сезону на два фронти командам стало грати непросто. ФК “Атлет” набрав 12 очок після 9 турів і займає 7 сходинку таблиці. Звичайно, виріс рівень конкуренції. Наразі, п’ять команд дуже близькі до того, аби очолити таблицю. Подивимось, як команда впорається з весняним календарем.

Чемпіонат Києва U-21

ю21

Хороші шанси зберігає команда за підсумками 11 зіграних турів. Не всі команди в таблиці зіграли рівну кількість ігор, однак це не про “верхівку” турнірної таблиці. “Атлет” відстає від першого місця на 5 очок, та на 4 від другого-третього. 41 гол після 11 ігор говорить про атакувальну міць “атлетівців”, які за цим показником входять до списку кращих команд станом на сьогодні. За умов надійності в лінії оборони, легко не буде нікому з суперників.

Таким було перше коло змагань, а ми з нетерпінням чекаємо відновлення чемпіонатів вже в 2020 році!