02 жовтня команди-учасниці Чемпіонату України ДЮФЛ завершили перше коло змагань першої частини Чемпіонату сезону 2021-2022 р.р. Суперником “Атлету” стали лідери змагань за клубним рейтингом – ДАФ “Дніпро” з міста Дніпро.

Для наших команд екватор видався найбільш несподіваним за отриманими результатами. Нажаль, до клубного заліку ДЮСШ “Атлет” з чотирьох колективів заробили лише 1 бал вихованці 2008 р.н.

“Атлет U-17” у домашній зустрічі з дніпровським “Дніпром” отримав повне фіаско. Матч завершився з рахунком 1:5. Єдиний гол у другому таймі забив Богдан Бобаль. Наразі команда Леоніда Ніколаєнка та Олега Мічуріна посідає останнє місце в своїй віковій групі.

DSC_2598

IMG-dec0034f360eb16e5775cbfa5f36bf97-V

Колектив “Атлет U-16”  в цей же час грали у Дніпрі,  де у рівному протистоянні, маючи можливість та гарні моменти для виправлення ситуації з рахунком, нажаль, не змогли їх реалізувати в повній мірі. Таким чином, “атлетівці” отримали по фінальному свистку 3:0 на користь своїх суперників.

Підопічні В’ячеслава Зборовського та Максима Чередніченка після 5-ого туру посідають 4-ту сходинку, втім, за кількістю набраних очок команда не поступається “Зміні”, що знаходяться на пукт вище за рахунок більшої різниці забитих-пропущених м’ячів.

IMG-cd04ea954eb6f4a47903a7a2a51afe55-V

“Атлет U-15” у суботній зустрічі з “Дніпром” на рідному футбольному полі подали велику надію всім вболівальникам “Атлету” на позитивний результат зустрічі для жовто-чорних гравців, завершивши перший тайм з нічийним результатом 0:0. Але, початок другого тайму приніс небажаний гол у ворота “Атлету” і  виправити ситуацію до завершення матчу нашій команді так і не вдалося.

Екватор першого кола змагань колектив Олександа Отльотова завершає на останньому місці з нульовим здобутком в активі.

DSC_2660

IMG-c87c2e0c136de3106f48312be44cff84-V

Вихованці ДЮСШ “Атлет” 2008 р.н. – єдина команда, яка змогла здобути очки для футбольної школи “Атлет” в 5-ому турі Чемпіонату. Саме Юрій Фербей забив той гол, який став доленосним в цьому запеклому поєдинку.

Команда Євгенія Чуприни та Євгенія Колесника стали першими з команд “Атлету”, хто увійшов до трійки лідерів в своїй віковій групі.

IMG-f74e22f2c854cc6e0fe6c73366df5af8-V

Тож, маємо наступні результати 5-ого туру Чемпіонату України ДЮФЛ :

5 тур ДЮФЛ

Клубний рейтинг 2-ої групи “Еліт Ліги” Чемпіонату України ДЮФЛ після 5-ти проведених матчів:

IMG-52fb0a6907b4599734e8731bbe348aa2-V

Наступної суботи команди ДЮСШ “Атлет” розпочнуть друге коло першої частини Чемпіонату України ДЮФЛ сезону 2021-2022 р.р. Суперником в 6-ому турі стане київська “Зміна”.