1-1 – 13 хв. Остапенко
2-1 – 55 хв.
2-2 – 83 хв. Моісєєв (Кучинський)
2-3 – 90 хв. Остапенко (Лужецький)

12. Колєснік, 24. Тверезенко(76 хв. – Лужецький), 5. Гаркуша, 2. Криворучко, 3.Шип(65хв. – 4. Найденко) 7. Остапенко (90+2 – 9.Гайдук), 23. Кучинський, 20. Орел,10. Яковенко (90+3хв. – 8. Старік) 11. Литвиненко(57 хв. – 14. Моісєєв), 25. Гриб
Запасні: 16. Адаменко

Наша команда продовжує боротись за призові місця і в цьому турі суперником нашої команди був аутсайдер Першості – ФК “Олімп”. З перших хвилин матчу стало зрозуміло, що легкої прогулянки не буде. Суперник буде битись до останнього  і вже на 11-й хвилині підтвердив свої наміри, але Артем Остапенко швидко зрівняв рахунок в матчі фантастичним ударом в дальній кут воріт суперника.  В цілому перший тайм пройшов під аконпонемент атак нашої команди, а суперник грав на контратаках, створюючи при цьому дуже цікаві та небезпечні моменти, у нас же в першому таймі не реалізував стовідсотковий момент Олександр Гриб. Другий тайм почався з атак нашої команди, але на 55-й хвилині голом відзначився гравець ФК “Олімп” Нашій команді вдалось зрівняти рахунок після лише на 83-й хвилині відзначився Данило Моісєєв, хоча до цієї хвилині мали безліч моментів – небезпечно пробив Артем Кучинський, Віталій Шип не влучив в  в пустий кут воріт після подачі кутового, а на 90-й хвилині Артем Остапенко оформив дубль в матчі та приніс перемогу нашій команді.
Наступним суперником нашої команди стане ФК “Будстар Груп”.