Сьогодні, 23.04,2017, команда дорослих провела перший офіційний матч на оновленому стадіоні. Ним став матч 1-го туру Чемпіонату міста Києва ФК «Атлет» – ФК «Легія». На жаль, перемогу здобули гості з рахунком 1:2.

Вболівальники вже звикли до запеклої боротьби між цими двома командами, тож і сьогодні на полі всі чекали неабиякого видовища. Однак, слід зазначити, що до цього поєдинку атлетівці підійшли зі значними кадровими проблемами. Зокрема, травмовані обидва гравці центральної зони – Анатолій Орел та Денис Коробко. Тож Дмитру Мурашенку довелося експериментувати зі складом. Головний тренер закрив цю зону номінальними захисниками – Антоном Найденком та Олексієм Тверезенком.

Утім, попри такі перестановки атлетівці розпочали доволі жваво, зробивши, ймовірно, ставку на швидкий м’яч. І, власне кажучи, чорно-жовті мали кілька перспективних нагод. Зокрема, Владислав Яковенко небезпечно та потужно пробивав зі штрафного. Однак голкіпер таки врятував свою команду, парирувавши удар, а добивання від наших хлопців було невдалим.

Не забивши у перші хвилини матчу, атлетівці почали заспокоювати гру, задовольняючись позиційними атаками. Час від часу Дмитро Кильовий та Артем Кучинський намагалися загострити гру, виконуючи подачі у штрафний майданчик. Щоправда адресатів вони не досягали. Ще одного разу на ударній позиції знов опинився Владислав Яковенко, але закрутити в правий нижній кут з меж штрафного майданчика йому не вдалося. Відповідали небезпечними моментами і гості. Так, кілька разів вони залучали до гри нашого голкіпера Сергія Русана, однак той безпроблемно парирував їх удари та залишав ворота у недоторканності.

Наприкінці першого тайму стався прикрий епізод: під час зіткнення наш гравець Антон Найденко зазнав травми та не зміг продовжити гру, тож Дмитро Мурашенко змушений був провести заміну.

mzkOtqifkpg

У другій сорокап’ятихвилинці обидві команди виглядали ще більш налаштованими на результат. Атлетівці намагалися виходити вперед за рахунок довгих передач. В одному з епізодів довгий пас виконав Руслан Сутченко, однак Сергій Чуприна, що грав на вістрі атаки, трохи не встиг. Згодом небезпечну триходівку розіграли Яковенко, Федорчук та Кильовий. Перший помітив забігання партнера правим флангом та вчасно виконав передачу, той навісив у штрафний майданчик, де на дальній стійці удару завдав Дмитро Кильовий. Щоправда удар виявися неточним – м’яч пройшов повз ліву стійку.

Гості атакували, переважно використовуючи фланги. І одна з таких атак принесла свої плоди. На правому фланзі м’яча отримав колишній атлетівець Владислав Бондарчук та чітко розібрався у ситуації, поціливши у ворота Сергія Русана. 0:1. Попри вдалу гру, слід зазначити, що Владислав міг би і більш поважно поставитися до команди, вихованцем якої він є і за яку грав ще минулого року, та принаймні не так бурхливо радіти забитому м’ячу.

Дві хвилини потому арбітр матчу прийняв доволі сумнівне рішення, призначивши штрафний удар у бік воріт атлетівців. Це неабияк обурило чорно-жовтих, про що вони і поспішили повідомити рефері. Той довго вислуховувати не став та одразу нагородив трьох атлетівців жовтими картками. Для Руслана Сутченка та Олексія Тверезенка вони виявилися другими, тож підопічні Мурашенка лишилися вдев’ятьох, поступаючись принциповому супернику 0:1.

kS1FPk3uaLM

Утім, навіть у меншості господарі намагалися створювати атаки. У середині другого тайму Артем Кучинський взяв на себе ініціативу, пройшов лівим флангом та виконав подачу у штрафний майданчик. Після кількох рикошетів від ніг захисників м’яч опинився в ногах у Владислава Яковенка, і той, не гаючи часу, відправив кулястого у правий нижній кут воріт. 1:1.

Щоправда рівновага у рахунку трималася недовго. На 74 хвилині зустрічі гості відзначилися вдруге. Бондарчук виконав переведення з правого флангу на протилежний, а там його партнер по команді, залишившись без опіки, чітко пробив у правий нижній кут. 1:2. Мало не одразу зрівняти рахунок міг Олександр Уруцький, потужно пробивши з-за меж штрафного майданчика. Однак воротар «Легії» встиг парирувати цей удар та перевести м’яча на кутовий.

А на останній хвилині матчу Бондарчука було вилучено за симуляцію. Цьому рішенню арбітра аплодував вже весь стадіон. Утім, часу відігратись в атлетівців вже не було. Тож, у підсумку, 1:2. «Атлет» розпочинає Чемпіонат з поразки.