Фінішна пряма цьогорічної скороченої Першості міста Києва. Вже наступного тижня дізнаємося, хто ж здобуде чемпіонство у підсумку. А поки що боротьба триває, і сьогодні було зіграно матч 8 туру «Атлет» – «ДЮСШ-10-Франс.УА». Фінальний рахунок матчу – 2:0 на користь господарів поля.

Як завжди атлетівці з перших хвилин розпочали активний наступ на ворота суперників. Наслідок – кілька моментів біля воріт «українських французів». Артем Кучинський та Владислав Яковенко під час однієї з атак помінялися позиціями один з одним, тож Кучинський виконав передачу на фланг на забігання Яковенку. Владислав, отримавши м’яча, з кута карного майданчика цілив у ближній кут воріт, однак влучив у стійку. Кілька хвилин потому момент виник вже на правому фланзі. Там Артем Остапенко, розібравшись з суперниками, виконав простріл. Щоправда на нього ніхто не відгукнувся.

Згодом потенційно небезпечний момент створили гравці центра поля. Олексій Тверезенко відпасував на Дмитра Кильового, а той потужно пробив низом по воротах. М’яч вилетів за межі поля від захисників команди гостей, і арбітр призначив кутовий удар. Саме після цього стандарту чорно-жовті відзначилися. Після подачі з кутового у карному майданчику виникла метушня, цим скористався Артем Кучинський, який підхопив м’яча на правому фланзі. Хавбек протягнув його до лінії воріт, а звідти правою виконав подачу на дальню стійку. Сергій Чуприна не скористатися такою «передачею-цукерочкою» не міг – головою вколотив м’яча у ворота. 1:0.

Screenshot_2017-06-11-21-59-31-017_com.miui.gallery

А за 6 хвилин атлетівці подвоїли перевагу. Все почалося із штрафного у ворота… самих же атлетівців. Стандарт мало не дозволив гостям відігратися: Сергій Русан невпевнено зіграв на виході та не зміг одразу зафіксувати м’яча. Однак вже за кілька секунд Русан реабілітувався та не просто забрав м‘яча до рук, а й виконав гольову передачу. Кіпер швидко ввів м’яч у гру з рук та виконав передачу та Сергія Чуприну. Нападник пронісся правим флангом та вже з карного майданчика злету вразив дальній кут воріт, оформивши таким чином дубль у цьому протистоянні. 2:0.

Десь у середині першого тайму кардинально змінилися погодні умови на футбольному полі: небо затягнуло грозовими хмарами та почалася справжня злива. За такої погоди кожен удар по воротах стає вдвічі складнішим для голкіпера. Тож гості почали бити по воротах Русана з дальньої дистанції. Щоправда удари хоч і були, на перший погляд, гострими, однак у площину воріт не йшли.

Одразу по перерві чорно-жовті знову активізувалися. Тверезенко заробив штрафний у центрі поля, а виконав цей стандарт Остапенко. Щоправда пробив Артем занадто високо. Згодом у карному майданчику Сергій Чуприна видовищно пробивав через себе. Але оформити хет-трик нападнику не дали – воротар забрав м’яча до рук. Не забивши самотужки, Чуприна у наступному моменті відпасував на Яковенка, той пробивав по воротах, однак в останню мить захисник постелився під удар. Випробував вдачу і Кильовий: вгатив по воротах гостей. Воротар зміг відбити м’яча перед собою, але добивання наші хлопці «проспали».

Screenshot_2017-06-11-22-11-58-512_com.miui.gallery

Гра була жорсткою, у центрі поля виникало багато єдиноборств, а відповідно і фолів. Утім, атлетівці були спритнішими та краще виходили з-під пресингу і продовжували створювати власні атаки. Вже наприкінці поєдинку Павло Гайдук довгою діагоналлю знайшов на правому фланзі Дмитра Кильового. Той вправно розібрався із захисниками та виконав прострільну передачу. Денис Дем’яненко, який нещодавно з’явився на футбольному полі, був готовий до цієї передачі, але через незручну висоту м’яча пробив зависоко з меж воротарського майданчика.

У підсумку, атлетівці на класі переграли опонента з рахунком 2:0. Але доля медалей Першості вирішиться лише в останньому турі Чемпіонату. Наразі турнірну таблицю очолює «Межигір’я», маючи в активі 20 очок. Далі розташувалися «Легія» та «Локомотив», які за 8 турів набрали 19 залікових пунктів. На четвертій позиції – підопічні Мурашенка із 18 очками. В останньому турі на нас чекає два цікаві поєдинки: «Атлет» – «Локомотив» та «Легія» – Межигір’я». Тож чотири команди розігруватимуть нагороди Першості в очних протистояннях. Складно уявити більш драматичну кінцівку сезону!