В рамках 18-го туру Чемпіонату України серед аматорів відбулося київське дербі. На стадіоні «Атлет» одноймений колектив приймав «Рубікон». Гості здобули перемогу – 2:0.

На відміну від попередніх матчів, в цій грі наша команда виглядала достатньо впевнено на фоні більш досвідченого суперника. В першому таймі присутні на трибунах вболівальники зуміли побачити рівну гру. Та попри паритет на табло, «жовто-чорні» мали декілька непоганих моментів вийти уперед. В деяких моментах бракувало точності ударів, а в деяких везіння: в середині першого тайму Іван Швець навіть перевірив каркас воріт.

IMG_20200712_005404

Початок другого тайму не сильно відрізнявся від першої половини. Але на 67-й хвилині гості вдало зуміли виконати кутовий удар. Після ефектної подачі нападник «Рубікону» ударом головою вивів команду уперед. Втім «Атлет» не збирався просто так віддавати гру. Команда Дмитра Мурашенка продовжувала шукати щастя біля воріт гостей, але як і в першому таймі «жовто-чорним» не вистачало гостроти у завершенні атак.

Крапка в матчі була поставлена на 85-й хвилині. Господарі намагалися короткою передачею вийти з оборони в атаку, але «Рубікон» вдало зіграв у пресингу, перехватив м’яч та завдяки швидкій комбінації і точному удару зробив рахунок 2:0 на свою користь.

IMG_20200712_005826

Своїми думками після гри поділився головний тренер «Атлету» Дмитро Мурашенко:

«В першому таймі команда фізично нормально виглядала, а в другому вже було трохи важче. Поки хлопці не готові відіграти на максимум весь матч. Не вистачає і досвідченого гравця на полі, який може «гаркнути» на команду. Також варто відзначити, що в другому таймі ми не зуміли перебудуватися. Суперник почав діяти інакше, ми намагалися змінити гру замінами, але не змогли цього зробити.

Нам бракує гостроти попереду. Ми ще не встигли перебудуватися після того, як команду покинув Твердохліб. Молодь поки боїться, або не може брати на себе відповідальність. І в першому, і в другому таймі були моменти, коли гравець повинен був пробивати по воротам і забивати, але замість цього віддавав незрозумілу передачу. Є деякі нюанси, але над ними можна працювати і прогрес у грі вже видніється».

«Атлет» – «Рубікон» 0:2

Голи: Бороденко, 67, Шишкін, 85.

Склад команди “Атлет”: Комаренко 1, Швець 5,  Тищенко 16, Руснак 21, Козачок 15, Мовчан 9 (Тригуб 3, 83 хв.), Гребенюк 14, Липовий 7, Шлапацький 20 (Русан 10, 46 хв.), Костюк 27 (Колесник 8, 79 хв.), Кавун 17 (Теймуров 11, 61 хв.).

Попередження: Колесник 8, Липовий 7, Козачок 15.

IMG_20200712_005912

Наразі наш колектив отримав тижневу відпустку, адже гра 19-го туру чемпіонату проти кропивницького “Олімпіка” не відбудеться, так як суперник знявся зі змагань. Команда Дмитра Мурашенка збереться 20 липня і почне підготовку до зустрічі з ФК «Тростянець».