Сьогодні вранці відбувся черговий 13 тур Чемпіонату Києва з футбола, в якому “Атлет” приймав на своєму полі “Локомотив”. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 4:0.

IMG-a2246c04773c78e2672316f0b43730f6-V

Дуже важлива гра з точки зору результату, як і всі майбутні для ФК “Атлет”. Команда Дмитра Мурашенка не має права на помилку, поки “Легія” і “ДЮСШ-26 Франс.уа” насідають в турнірній таблиці. Розуміли це і гравці, а тому на матч проти “Локомотива” налаштовувалися з максимальною концентрацією.

IMG-b449c25348543b90469914bdf339f121-V

Перший тайм вийшов безгольовим, а от після перерва “атлетівці” змогли розпечатати ворота суперника. Перший гол на рахунку Уруцького став надзвичайно важливим для команди з психологічної точки зору. Через десять хвилин, в атаку вийшли Хайрутдінов та Кучинський – рахунок став 2:0. Далі, можна було грати спокійніше. “Атлет” продовжував атакувати і, як результат, до перерви команда відзначилася ще двічі. Дубль оформив Липовий, один з голів з 11-метрової позначки. До речі, Андрій відновився після травми, яку отримав в поєдинку з “залізничниками” в Кубку В.Мунтяна, увійшов до матчу з лави запасних, проте встиг відзначитися дублем!

IMG-b91df1cbd5919855b4de77c98a50b709-V

Команда набирає 27 очок і своє завдання виконує.

Чемпіонат Києва з футболу, 13 тур
“Атлет” – “Локомотив” – 4:0
Голи: 55 Уруцький (Кучинський), 65 Кучинський (Хайрутдінов), 71 Липовий (Кучинський), 85 (пен.) Липовий.
Склад: Русан – Яворський (62 Федоров), Яценко (83Сагайдак), Руснак, Кушнірук (80 Найденко), Євдокімчик (72 Кільовий), Кучинський, Козачок, Орел, Уруцький, Хайрутдінов (66 Липовий)
Запасні: Липовий, Федоров, Кільовий, Гайдук, Найденко, Пономаренко, Сагайдак, Кіяшко