Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з головним тренером ФК «Атлет» Мурашенко Д.К.

 -          Дмитро Костянтинович, скажіть будь-ласка, Ви задоволені тим обсягом  роботи, що була виконана в підготовчий період?

-         Задоволений, але… ситуація з травмами на початку сезону, може закреслити все те що було напрацьоване в підготовчий період…

  -         Скажіть, що не вдалось виконати чи що Вас не влаштувало в процесі підготовки команди до сезону?

-         Загалом все влаштовувало. Звісно бажано в підготовчий період хоча б на тиждень виїжджати на підготовчі збори. Ще мені здається спаринг партнери в контрольних зустрічах не зовсім задовольняли.

-         Ким з гравців команди Ви задоволені  в період підготовки?

-         Задоволений всіма гравцями, всі працювали на 100%. Хочу відзначити гравців 1994 р.н. які всі навантаження виконували з бажанням, чим стимулювали досвідчених гравців нашої команди.

  -         Перший тур був програний команді «Олімп» з рахунком 1-2. Прокоментуйте будь-ласка причини поразки?

-         1. Неоптимальний склад (відсутні: Орел, Мотроненко, Лихочас, Казанков, Мікадзе).
-         2. Травмовані гравці в самій зустрічі ( Адаменко, Чуприна, Головізнін).

  -         Наступний матч нашої команди буде проти ФК «Локомотив». В якому режимі відбувається підготовка команди до цього матчу?

-         Підготовка йде за планом, але відсутньо багато гравців (на останньому тренуванні було 11 чол.) . Але маємо надію, що хтось з гравців встигне відновитися до цієї зустрічі. Також будемо підсилюватися за рахунок гравців Ю-21 та Ю-17.