У неділю, 8 квітня на стадіонах СДЮШОР “Зміна” і КДЮСШ-15 було проведено конкурси технічної майстерності на призи уславлених київських ветеранів футболу серед гравців вікової категорії 2000-2003р.н. Слід відзначити, що даний захід зібрав значну глядацьку аудиторію, яка створювала потужний шумовий ефект, вболіваючи за своїх улюбленців. Не дивлячись на перемінну останнім часом і не досить теплу весняну погоду, цього разу, здається, що гостем свята було і саме сонечко, що зігрівало і дало змогу всім отримати справжню насолоду від емоцій та старання самих юних учасників київських міських змагань.

Отже, сезон 2012 року у Києві відкрито вже традиційним чином – проведенням конкурсів. Споглядаючи на щасливі посмішки учасників, розумієш, що у даних змаганнях немає переможених, є лише переможці – наші діти!

Ну, а щодо результатів, продемонстрованих юними футболістами, то, надаємо вашій увазі місця, які посіли учасники:

2002р.н.
конкурс “Удар по м’ячу на точність” на призи В. Веремеєва:

1 місце – Мороз Костянтин (ФК “Оболонь”)
2 місце – Погребняк Сергій (ФК “Єдність”)
3 місце – Кучерявий Максим (КДЮСШ-15)

конкурс “Удар по м’яу на дальність” на призи В. Трошкіна:
1 місце – Геращенко Богдан (КСДЮШОР “Атлет”)
2 місце – Портянко Павло (ФК “Живчик”)
3 місце -  Козишкурт Олег (ФК “Локомотив”)

конкурс “Жонглювання м’ячем” на призи А. Біби:

 1 місце – Карась Вадим (КСДЮШОР “Атлет”)
              Кулієв Ельдар (ФШ “Динамо”)
Соловйов Андрій (КМДЮСШ “Переможець”)

 конкурс “Кращий воротар”:
1 місце – Слуцький Олексій (СДЮШОР “Зміна”)
2 місце – Примаченко Максим (ФК “Локомотив” -2)
3 місце – Сорокалєтов Ілля (ФК “Локомотив”)

2003 р.н.

конкурс “Удар по м’ячу на точність” на призи В. Веремеєва:
1 місце – Пресич Назар (КСДЮШОР “Атлет”)
2 місце – Дарсалія Ніка (ЦСКА)
Радченко Максим (СДЮШОР “Зміна”)
3 місце – Лизогубенко Олег (ФК “Оболонь”)
Шкапа Денис (ЦСКА-2)

 конкурс “Удар по м’ячу на дальність” на призи В. Трошкіна:
1 місце – Котлецький Боган (ФК “Єдність”)
2 місце – Камляк Андрій (КМДЮСШ “Переможець”)
3 місце – Пшеничних Олексій (ФК “Моноліт”)
Юрченко Микита (СДЮШОР “Зміна”)

конкурс “Жонглювання м’ячем” на призи А. Біби:
1 місце -  Кисіль Ярослав (ФК “Київ”)
Матковський Руслан (СДЮШОР “Зміна”)
3 місце  - Мотроненко Артур (КСДЮШОР «Атлет»)

  конкурс “Кращий  воротар”:
1 місце – Руденко Роман (ФК “Моноліт”)
Сілко Олександр (СДЮШОР “Зміна”)
2 місце – Мариновський Назар (ФК “Локомотив”)
3 місце – Ворожинський Влад (КСДЮШОР «Атлет»)

Що стосується юних вихованців ДЮСШ «Атлет», то вони своїми результатами підтвердили, те що на сьогоднішній день ДЮСШ ФК «Атлет» є однією з найкращих футбольних шкіл м. Києва де виховуються кращі футболісти міста.