Цими вихідними було зіграно матчі 2-го туру ДЮФЛУ. Наші команди зустрілися із “КОДЮСШ-Арсенал” зі Щасливого. Команди 2002 та 2004 р.н. грали свої поєдинки на виїзді, натомість команди 2001 та 2003 р.н. були господарями. Отож далі про результати матчів.

2001 р.н. (U-17)
“Атлет” – “КОДЮСШ-Арсенал” 2:1
Атлетівці здобули перемогу у принципому та важкому матчі.
Голи: Гергель, Страхов.

2002 р.н. (U-16)
“КОДЮСШ-Арсенал” – “Атлет” 3:5
Голи: Шлапацький (2), Крицький, Тищенко, Нерсісян (пен.).
Коментар головного тренера команди Дмитра Мурашенка: “Задоволений грою в атаці і загальним рахунком. Це важлива перемога, вона перша після повернення в вищу лігу! Ми повинні були її здобути ще в минулому турі, але тоді ми показали змістовну гру в першому таймі, однак повністю провалили другий. Сьогодні хлопці грали всю гру, не зважаючи на результат! Програючи 0:2, команда не зупинилась, а навпаки нарощувала темп! Це в підсумку і дало результат. Тому вдячний хлопцям, що вони з першої і до останньої хвилини витримували план на гру. Так, без помилок не обійшлось, тому і 3 пропущенні голи. Але це футбол. Будемо працювати над виправленням помилок!”

2003 р.н. (U-15)
“Атлет” – “КОДЮСШ-Арсенал” 0:1
Мінімальна перемога гостей на виїзді.
Коментар головного тренера команди В’ячеслава Алейнічева: “Вважаю, що ми поступилися через те, що програли центр поля. Було дуже багато програних єдиноборств та помилок  в простих ситуаціях”.

2004 р.н. (U-14)
“КОДЮСШ-Арсенал” – “Атлет” 2:1
Надзвичайно прикра поразка. Жовто-чорні лідирували у матчі, починаючи з 40-ої секунди. Однак у другому таймі припустилися помилок, дозволили супернику забити перший м’яч, а далі господарі поля на куражі довели матч до переможного фіналу.

У наступному турі 2002 та 2004 прийматимуть чернігівську “Юність”, а 2001 та 2003 гратимуть виїзні поєдинки проти столичної “Зірки”.