Цих вихідних стартував IV Дитячий турнір з футболу пам’яті Андрія Михайловича Баля серед команд 2011 р.н.. Змагання проходять в два етапи: основний раунд 16-17 лютого та фінальні матчі 23-24 лютого.
Пропонуємо вашій увазі результати першого ігрового уїкенду.
День 1
Атлет-2 – Лівобережжя — 0:1
5′ 0:1
Атлет-2 – Гімназія №237 — 1:3
1′ нереалізований пенальті (Гімназія №237)
10′ 0:1
11′ 0:2
13′ Парадізов (Путілов) 1:2
22′ 1:3
Атлет – Добро — 3:0
1′ Казановський 1:0
11′ Алимов 2:0
21′ Алимов 3:0
Дарниця – Атлет — 2:10
2′ Мурашенко (Карпець) 0:1
2′ Казановський 0:2
3′ Казановський 0:3
4′ Казановський (Дзвоник) 0:4
5′ 1:4
5′ Мурашенко 1:5
6′ Алимов 1:6
8′ Дзвоник (Остапець) 1:7
10′ Казановський (Остапець) 1:8
12′ Казановський (Мурашенко) 1:9
16′ Мурашенко (Казановський) 1:10
17′ (аг) Карпець 2:10
День 2
Атлет – Логос — 8:0
3′ Мурашенко (Казановський)
5′ Алимов
6′ Алимов
11′ Мурашенко (Казановський)
14′ Алимов
15′ Алимов
17′ Казановський (Івченко)
21′ Дзвоник (Остапець)
Восход – Атлет — 0:1
14′ Мурашенко (Остапець)
Атлет – Чемпіон-2 — 12:1
2′ Мурашенко 1:0
3′ Казановський 2:0
4′ Казановський (Остапець) 3:0
6′ Казановський (Карпець) 4:0
8′ Мурашенко (Івченко) 5:0
10′ Дзвоник (Мурашенко) 6:0
11′ Казановський (Мурашенко) 7:0
12′ Казановський (Мурашенко) 8:0
12′ Мурашенко (Казановський) 9:0
14′ Алимов (Казановський) 10:1
15′ Казановський 11:1
23′ Остапець 12:1
Чемпіон – Атлет-2 — 1:1
12′ 1:0
20′ Оленчук (Путілов) 1:1
Бортничі – Атлет-2 — 2:3
4′ 1:0
6′ Боледзюк (Оленчук) 1:1
7′ 2:1
13′ Путілов 2:2
17′ Стасенко 2:3
Дарниця-323 – Атлет-2 — 1:3
3′ Стасенко 0:1
4′ 1:1
17′ Стасенко (Гром) 1:2
20′ Путілов 1:3
Решта поєдинків відбіркового етапу та фінальний раунд відбудеться 23-24 лютого.
Субота 23.02
9:00 | Бортничі – ДЮСШ 10 |
9:30 | Чемпіон – Гімназія 237 |
10:00 | Дарниця 323 – ДЮСШ 10 |
10:30 | Лівий Берег – Атлет-2 |
11:00 | Бортничі – Лівобережжя |
11:30 | Атлет-2 – ДЮСШ 10 |
12:00 | Дарниця 323 – Гімназія 237 |
12:30 | Чемпіон – Лівобережжя |
13:00 | Добро – Оболонь |
13:30 | Восход – Логос |
14:00 | Оболонь – Дарниця |
14:30 | Атлет-1 – ФК ім. Л.Яшина |
15:00 | Добро – Чемпіон-2 |
15:30 | ФК ім. Л.Яшина – Оболонь |
16:00 | Дарниця – Логос |
16:30 | Восход – Чемпіон-2 |
17:00 | Атлет-1 – Оболонь |
Неділя 24.02
9:00 | За 15 місце |
9:30 | За 13 місце |
10:00 | За 11 місце |
10:30 | За 9 місце |
11:00 | За 7 місце |
11:30 | За 5 місце |
12:00 | Півфінал А1 – Б2 |
12:40 | Півфінал Б1 – А2 |
13:30 | Матч за 3 місце |
14:20 | Фінал |
15:00 | Закриття турніру |