У неділю стали відомі результати заключних протистоянь команд “Атлета” 2003 і 2004 років на Чемпіонаті Києва з футболу, Вища ліга.

Команди ДЮСШ “Атлет” завжди ставлять за мету конкурувати за найвищі позиції, тому інтрига в турнірах часто існує до останнього туру. Так сталося і у Чемпіонаті Києва з футболу цього сезону для команд 2003 і 2004 року народження.

Цієї неділі, команда В’ячеслава Алейнічева мала всі шанси завоювати чемпіонство. Перед гравцями стояла непроста задача – перемогти київське “Динамо” в заключному турі. 3 бали виводили б команду на перше місце. Завдяки голу Андрущенка “Атлет” мав всі шанси на це, однак за 10 хвилин до кінця пропустили гол в свої ворота. Як результат, нічия, яка не дозволила команді піднятися вище 2 місця.

“Динамо-2004″ – “Атлет” – 1:1
Голи: Андрущенко (Кавун)

Від заключної гри також залежала доля медалей і у гравців 2004 р.н. Команда Романа Гринчука в разі перемоги виходила на “срібну” другу сходинку, а будь-який інший результат лишав нас без медалей. Гра була непростою: програючи 2:1 у грі з “Динамо-2005″, у другому таймі наші гравці вирвали надзвичайно вольову перемогу 3:2! Палій, Костюк і Бабич по разу відзначилися в чужих воротах і, таким чином, команда фінішувала другою! Відзначимо також Косюхно, який двічі асистував в максимально відповідальний час гри.

“Динамо-2005″ – “Атлет” – 2:3
Голи: 23, 37 – 20 Палій (Сліпченко), 52 Костюк (Косюхно), 54 Бабич (Косюхно).