Пропонуємо Вам ознайомитись з результатами виступів других складів команд ДЮСШ “Атлет” в Першості м. Києва:

1996 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

І

В

Н

П

Р/М

1

Атлет-2 (Київ)

 

2:1

1/5

2/1

1:2

1/1

4:0

1/0

7:1

8:1

5/0

2/1

3:0

8:0

+/-

2/1

7/0

4:1

3:0

5:1

 

19

16

1

2

66-16

2

Діназ (Вишгород)

1/2

5:1

 

3:0

2:1

3:0

2/1

7/0

13:1

4:1

3/0

2/0

+:-

7:3

4:0

6/1

8/0

14/2

 

17

16

0

1

84-13

3

Зірка-2 (Київ)

1:2

2/1

0/3

 

2/2

4/1

4:0

1/1

4:1

2:0

+/-

0/1

5/2

2:1

5:1

1/0

8:1

6/3

5:2

+/-

 

19

14

2

3

52-22

4

ДЮСШ-15-2 (Київ)

1:1

0/4

1/2

2:2

 

1/4

4/0

6:3

1/1

2/1

3:1

0/0

1:0

0:0

2/1

1:1

1/1

2:1

+/-

 

18

8

7

3

28-23

5

Добро (Київ)

0:1

1/7

0/3

1:2

1:4

4:1

 

1/0

5:1

0:1

1/0

2/3

+:-

3:3

3:0

1/0

0:0

0/0

2/1

 

18

8

3

7

25-27

6

ФК Поділ (Київ)

1/8

0:5

0:7

1/13

0/4

0:4

0:1

1/5

 

1/1

2:1

3:2

4/3

2:1

1/0

3/1

3/3

3:2

3/3

+:-

 

19

8

3

8

28-64

7

Інтер-Машинобудивник (Київ)

1:2

0/3

1/4

0:3

1:1

1/4

3/6

1/0

0:1

1:1

 

3/0

1/2

2:1

1/2

1:0

2:2

3:0

+/-

 

18

6

3

9

22-32

8

Локомотив-2 (Київ)

0/8

-:+

0:2

-/+

0/2

-:+

1:1

3:2

-/+

1/2

0:3

 

2:0

-/+

1:0

1/1

3/0

2/0

-:-

 

18

5

2

11

14-21

9

Зміна-Оболонь (Київ)

1:2

3/7

1:0

1:2

1/3

3/3

2/3

3:4

2:1

1/2

0/2

+:-

 

4:4

2/2

2/2

2:1

2/3

1:2

2:2

 

19

4

5

10

33-45

10

Єдність (Київ)

0:7

0/4

2:5

1/2

0:0

0/1

0/3

1/2

0:1

2:1

0/1

4/4

2:2

 

2/0

0:1

3:1

0/0

2:3

+/-

 

19

4

4

11

19-38

11

Сталь (Київ)

1/4

1:6

1/5

0:1

0/0

1:2

0:1

0/0

1:3

0/1

1:1

2:2

1/2

0:2

1/0

 

1/0

1:2

3/1

+:-

 

19

4

4

11

15-33

12

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

0/3

0:8

1/8

3:6

1/1

1:1

0:0

3:3

2/3

2/2

0:3

3:2

2/1

1/3

0:0

0:1

2/1

 

1/4

 

18

3

6

9

22-50

13

ДЮСШ-17-2 (Київ)

1/5

2:14

2/5

-:+

1/2

-:+

1:2

3:3

-/+

0/3

-:+

0:2

-/-

2/2

3/2

-:+

1:3

-/+

4:1

 

 

19

2

2

15

20-44

 

1997 р.н.  (Друга ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Локомотив-2 (Київ)

 

1:0

4:2

3/0

6/0

7/1

4:2

3/0

4/0

9:1

8/0

8:1

3/1

4:0

3:2

3/0

10/0

10:1

+:-

+/-

19

19

0

0

90-11

57

2

ДЮСШ-1 (Київ)

0/1

 

2/0

3:0

3:0

5/1

3:1

4/2

0:0

10:2

0/1

5:1

8/1

+:-

11/1

5/1

5:1

+:-

2/0

+/-

19

16

1

2

66-13

49

3

Добро (Київ)

2/4

0:2

 

2:1

3/2

4:0

3/0

2:2

5/0

0/1

2:0

3/0

7/1

5/1

9:1

9:0

6/0

3:1

+:-

+/-

19

15

1

3

65-16

46

4

Троєщина-2 (Київ)

0:3

0/3

1/2

 

2:1

0/4

0/1

2/4

3:0

3:5

0/3

2:0

5/1

6:0

7/3

3/2

1:0

2:1

4/1

+/-

+:-

20

12

0

8

41-34

36

5

ДЮСШ-21 (Київ)

0:6

0/3

2:3

0/4

1/2

4:0

 

3:0

1/0

0/0

1/1

2:2

2:0

4/1

2:2

3:3

4/2

3:0

2/0

+/-

+:-

20

10

5

5

34-29

35

6

Відрадний-2 (Київ)

1:7

1:5

1/3

0:3

1:0

0/3

0:1

 

0/5

6/2

1:0

1/2

6:2

1:1

2/0

3/2

7:0

3/1

3/2

+/-

+:-

20

11

1

8

37-39

34

7

Атлет-2 (Київ)

2/4

0:3

2:4

0/0

2/2

0:5

4:2

0/3

0:0

5:0

 

10:0

4/0

8/0

2:0

1/0

4:1

-/+

5:2

2:2

+/-

20

10

4

6

51-28

34

8

КДЮСШ-22 (Київ)

0:4

2/10

1:0

5/3

1:1

2/2

2:6

0/1

0/10

0:4

 

2/1

4:1

4:5

6:2

0/2

1/0

2:0

4/1

+/-

+:-

20

10

2

8

36-53

32

9

ФК КДЮСШ Чемпіон-Дарниця (Київ)

1/9

1:0

0/2

0:3

3:0

0/2

1:4

2:1

2/6

0:8

0/2

1:2

1/4

 

1/1

4/0

2:0

1/1

1:0

+:-

+/-

20

8

2

10

21-45

26

10

Переможець-2 (Київ)

0:8

1/8

1/5

1:8

1:7

0/2

1:5

2/2

1/1

0:2

0:1

1/4

5/4

1:1

 

3/2

3:2

7:0

0/2

3/3

+:-

20

5

4

11

31-67

19

11

Парма (Київ)

1:3

0/4

-/+

1:11

1:5

1/9

0/6

3:7

3/3

2:3

+:-

2/6

2:0

0:4

2:3

2/3

 

4/7

2:2

3/0

+:-

20

4

2

14

29-76

14

12

КДЮСШ-22-2 (Київ)

2/3

0:3

1:5

1/5

0/9

2:3

0/1

2:4

0/7

1:3

2/5

0:1

0/2

0/7

2:0

7:4

2/2

 

2:2

+/-

19

3

2

14

24-66

11

13

Сталь (Київ)

0:10

1/10

-/+

0:2

0:6

1/3

1/2

1:4

0/3

0:2

2:3

2/2

0/2

1:4

1:1

0/1

3:3

0:3

2/2

 

+:-

20

1

4

15

15-63

7

14

ДЮСШ-17 (Київ)

-/+

-:+

-:+

-/+

-:+

-:+

-/+

-:+

-/+

-:+

-/+

-:+

-:+

-/+

-/+

-:+

-/+

-/+

-:+

-/+

 

20

0

0

20

0-0

0

 

1998 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Оболонь-Живчик (Київ)

 

1/0

0/2

2:0

1/2

1:0

5:0

1:0

0/1

4/1

3:0

4:1

3/1

3:0

13

10

0

3

28-8

30

2

Зміна-Оболонь (Київ)

0:1

 

1:0

4/1

2:0

2/0

0:0

2/2

2:2

1:1

2/0

1/5

2:0

3:0

3/0

14

8

4

2

25-12

28

3

Атлет-2 (Київ)

2:0

0/1

 

1:1

1/1

1:0

2:1

3/1

1:1

0/0

0/0

2:0

4:1

1/1

13

6

6

1

18-8

24

4

Локомотив (Київ)

0/2

2:1

1:4

0/2

1/1

 

3:2

0/1

2/2

2:0

2/2

4/0

4:0

2:0

1/1

14

6

4

4

24-18

22

5

Троєщина (Київ)

0/1

0:2

1:1

0/1

2/3

1:0

 

3:3

0/0

3/1

1:1

2:1

1/0

1/3

3:0

14

5

4

5

18-17

19

6

ДЮСШ-15-2 (Київ)

0/5

0/0

1/2

1:3

2:2

3/3

0:0

 

1/0

1:1

3:0

2:2

2:1

6/0

13

4

6

3

22-19

18

7

ДЮСШ-26 (Київ)

0/1

1:0

2:2

2/2

1/1

0:0

0/2

1:3

1/1

0:1

1/1

 

9:0

1/1

3:0

14

3

7

4

22-15

16

8

Зірка-2 (Київ)

1:4

0/3

1/1

0:2

0:0

0/2

2:2

1/2

0:1

0/3

0/9

 

3:0

3/0

5/0

14

3

3

8

16-29

12

9

Київ-ОМІКС (Київ)

1/4

5:1

0/2

1/4

0:4

0/4

3:1

2/2

1:1

0/3

0:3

 

5/0

:

12

3

2

7

18-29

11

10

Переможець (Київ)

1:3

0/3

0/3

0:3

1:1

0/2

1:1

0/3

1/2

0:6

0/3

0:5

0:5

/

 

13

0

2

11

4-40

2

1999 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Атлет-2 (Київ)

 

2/2

0:0

4:1

2/0

3:1

0/2

5:2

2/2

3:2

4:0

3/0

4/0

2/1

9:0

14

10

3

1

43-13

33

2

Восход (Київ)

2:2

0/0

 

2/1

4:0

2/2

2:1

4/1

1:1

0:0

2/1

0/1

6/2

2:2

13

6

6

1

27-14

24

3

Діназ (Вишгород)

1/4

0:2

1:2

 

0/0

5:3

3/3

2:0

2/1

4:1

2/1

0:1

6:0

3/0

13

7

2

4

29-18

23

4

ФК Поділ (Київ)

1/3

2:0

0/4

2:2

0:0

3/5

 

2:1

0/1

0/1

1:0

2:1

0/0

6:2

9:0

14

6

3

5

28-20

21

5

Локомотив-2 (Київ)

2/5

1/2

3:3

1/2

1:0

 

2:1

0/4

0/3

3:0

1/0

5:1

6:2

2/2

13

6

2

5

27-25

20

6

Зміна-Оболонь (Київ)

2:2

1:4

1/1

0/2

1:0

1/2

4:0

 

1/3

2:1

1:2

1:1

4/1

4/1

13

5

3

5

23-20

18

7

ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)

2/3

0/0

1:2

0/1

3:0

0/3

3:1

1/2

 

0/2

4:1

2/1

0:0

1:0

13

5

2

6

17-16

17

8

ДЮСШ-15-2 (Київ)

0/4

0:3

1:2

1/4

1:2

1/2

0:1

2/1

2:0

1/4

 

1:0

0/1

2/0

1:0

14

5

0

9

13-24

15

9

Єдність (Київ)

0:4

1:0

1/0

0:0

2/6

1/5

1/1

1:4

1:2

0/0

0/1

1:0

 

0/1

13

3

3

7

9-24

12

10

Троєщина (Київ)

1:2

0/9

2:6

2/2

0/6

0:3

0/9

2/6

2:2

1:4

0/1

0:2

0/1

1:0

 

14

1

2

11

11-53

5

2000 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Динамо-2 (Київ)

 

3:2

2/0

6:1

1/0

3/1

1:0

3/0

5:0

7/0

5:0

6:0

4/0

5:0

13

13

0

0

51-4

39

2

Зміна-Оболонь (Київ)

2/3

 

2:0

0/3

4:0

1:1

0:0

1:0

0/0

4:0

3/0

5/0

4:0

3/1

13

8

3

2

29-8

27

3

ДЮСШ-21 (Київ)

0:2

0/2

 

0:1

2/1

2/0

0:0

0:0

0/0

2:0

2/0

2:1

7:0

2/0

2:0

14

8

3

3

21-7

27

4

Восход (Київ)

1/6

3:0

0/4

1/0

1:2

 

1/4

0:2

4:0

1:2

4:0

2/0

3:0

4/0

13

7

0

6

25-20

21

5

Атлет-2 (Київ)

0:1

1/1

0:2

0/0

4:1

2/0

 

0:2

2/0

2/1

2:0

1/2

2:1

12

6

2

4

16-11

20

6

ДЮСШ-15-2 (Київ)

1:3

0/1

0/0

0/0

0/4

2/0

 

1:1

1/1

2:2

1:0

4/1

3:0

12

4

5

3

15-13

17

7

Добро (Київ)

0:3

0/5

0/1

0:0

0:0

0/2

2/1

0:2

1/1

1:1

 

2:0

2/2

1:4

1/0

14

3

5

6

10-22

14

8

Зірка-2 (Київ)

0:7

0/5

0/4

0:3

0:2

1/2

0/4

1:2

2/2

0/2

 

4:1

3/0

4:0

13

3

1

9

15-34

10

9

Локомотив (Київ)

0/6

0:4

0:5

0/4

0/7

0:2

0:2

0/2

0/1

2:2

4/1

1/4

 

0:0

13

1

2

10

7-40

5

10

Троєщина (Київ)

0/5

1:3

0/2

0/3

0:4

2:1

1/2

1:4

0/3

0:1

0:3

0/4

0/0

 

13

1

1

11

5-35

4

2001 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Добро (Київ)

 

2:1

7/1

4:2

1/1

1:1

3/1

6/4

5:2

5/0

5:0

7/0

+:-

12

10

2

0

46-13

32

2

Переможець (Київ)

1/2

 

1/1

1:1

6/0

+:-

+:-

4/0

6:0

3:1

19:0

9:0

4/0

+/-

13

10

2

1

54-5

32

3

ДЮСШ-15-2 (Київ)

1:7

1:1

1/1

 

1/1

1:1

2:0

2/4

0/0

2:0

1/0

6:1

3/0

+/-

+:-

14

7

5

2

21-16

26

4

Зміна-Оболонь (Київ)

2/4

0:6

-/+

1:1

1/1

 

0:0

2/1

3/0

2:0

4:0

6/0

9:0

+/-

13

7

3

3

30-13

24

5

Зірка-2 (Київ)

1:1

-/+

0/2

0/0

1:2

 

1/1

2:0

2:2

1/0

0:0

2/1

4:0

+/-

+:-

14

6

5

3

14-9

23

6

Троєщина (Київ)

1/1

1:3

0:4

0/6

4:2

0:3

1:1

0/2

 

5:1

1/5

4/1

15/0

+/-

+:-

14

6

2

6

32-29

20

7

Атлет-2 (Київ)

4:6

2/5

1/3

0:0

0/2

0/2

2/2

0:1

1/5

5:1

 

3:0

6:0

+:-

+/-

14

5

2

7

24-27

17

8

ДЮСШ-17 (Київ)

0:5

0/5

0/19

0:1

0/4

0/0

1:2

1:4

0/3

 

8:2

5/0

+:-

+/-

13

4

1

8

15-45

13

9

ФК “Чайка” – КП “УФКС” (Вишгород)

0:7

0/9

0:4

1/6

0:3

0:6

0/9

0/4

0:15

0/6

2/8

0:5

 

+:-

13

1

0

12

3-82

3

10

Восход (Київ)

-/+

-:+

-:+

-/+

-:+

-:+

-/+

-:+

-/+

-/+

-:+

-/+

-:+

-/+

 

14

0

0

14

0-0

0

2002 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Зміна-Оболонь (Київ)

 

4:1

6/1

1:1

4/2

3:0

1/1

4:0

4:1

7/0

12/0

5:3

5:2

+/-

13

11

2

0

56-12

35

2

Переможець (Київ)

1/4

1:6

 

1/0

3:0

6/1

4:1

3/0

8:3

6:0

11/0

4:0

8/0

+/-

13

11

0

2

56-15

33

3

ДЮСШ-15-2 (Київ)

1/1

2:4

0:1

 

1:0

1:0

2/0

12:2

2/0

+:-

+/-

2/0

+/-

+:-

13

10

1

2

23-8

31

4

Зірка-2 (Київ)

0/3

0/3

0/1

 

3:1

2:2

0/2

1/0

6:0

3:0

+:-

9/1

+/-

+:-

13

8

1

4

24-13

25

5

Добро (Київ)

1:1

0/4

1:6

0/1

1/3

 

1/0

0:0

4:0

3/1

1/0

5/0

1:0

+:-

13

7

2

4

18-16

23

6

Атлет-2 (Київ)

1/4

1/4

0:2

2/12

2/2

2:0

0:1

0/0

 

3/0

0:1

1:2

+:-

+/-

13

4

2

7

12-28

14

7

Троєщина (Київ)

0:7

0:3

3/8

0:2

0:1

0/6

0/4

1:3

0:3

 

3/3

1/0

+/-

+:-

13

3

1

9

8-40

10

8

Єдність (Київ)

0:12

3/5

0/6

0:11

-/+

-:+

0/3

0:1

1/0

3:3

 

0/2

1:0

+:-

13

3

1

9

8-43

10

9

Оболонь-Живчик (Київ)

2/5

0/4

0:8

0:2

-/+

1:9

0:5

0/1

2/1

0:1

2:0

0/1

 

+:-

13

3

0

10

7-37

9

10

Восход (Київ)

-:+

-:+

-:+

-/+

-:+

-/+

-/+

-/+

-:+

-:+

-/+

-/+

-/+

 

13

0

0

13

0-0

0

2003 р.н. (Перша ліга)

КОМАНДА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

І

В

Н

П

Р/М

О

1

Моноліт (Київ)

 

2/0

1:1

2/1

5:0

4/4

8:1

5/1

4:1

2/0

3:2

6/3

3:0

5/1

13

11

2

0

50-15

35

2

ДЮСШ-15-2 (Київ)

0:2

 

1:4

0/0

2:1

3/1

1/0

3:5

3:1

2/1

3/0

5/1

3:1

4/0

13

9

1

3

30-17

28

3

Київ-ОМІКС (Київ)

1/1

4/1

0:0

 

0/3

1:3

3/1

2:2

5/0

5:4

1:0

2/0

3:0

4/1

13

8

3

2

31-16

27

4

Переможець (Київ)

1:2

1/2

1:3

3:0

3/1

 

2:6

3/1

4/0

2/5

3:0

5/2

5:0

2/1

13

8

0

5

35-23

24

5

Атлет-2 (Київ)

0/5

4:4

0:1

5/3

1:3

6/2

 

2:0

3/1

4:4

2/0

4:1

5/1

1:2

13

7

2

4

37-27

23

6

Добро (Київ)

1/8

1/3

2/2

0:5

1:3

0/2

 

2:1

2/1

4:1

2/1

-:+

3/0

6:2

13

6

1

6

24-29

19

7

Єдність (Київ)

1:5

1/4

1:2

4/5

0:4

1:3

4/4

1/2

1:2

 

6:3

1/1

1:1

6/2

13

2

3

8

28-38

9

8

Зміна-Оболонь (Київ)

0:2

2/3

0:3

0/1

0:2

5:2

0/3

0:2

1/4

1:2

3/6

 

4/0

4:0

13

3

0

10

20-30

9

9

Восход (Київ)

3:6

1:5

1/3

0/3

2:5

1/4

1:5

+/-

1:1

1/1

0:4

 

1/1

6:0

13

2

3

8

18-38

9

10

Оболонь-Живчик (Київ)

0/3

1:5

0:4

1:4

0/5

1:2

2/1

0:3

2/6

2:6

0/4

1:1

0/6

 

13

1

1

11

10-50

4