Сьогодні, в рамках 6 туру Чемпіонату України серед аматорів “Атлет” здобув упевнену перемогу проти одного з лідерів турнірної таблиці, ФК “Чернігова” – 4:1.

Домашній прийом “атлетівців” вдався на всі сто відсотків. Команда здобула третю поспіль перемогу на турнірі. Приємно розуміти, що цю перемогу команда Дмитра Мурашенка здобула над командою-лідером таблиці.

Результат більш ніж вдалий. В першому таймі йшла справжня боротьба на полі, однак на 40й хвилині “Атлет” завдяки голу Твердохліба вийшов уперед – 1:0. Та все найцікавіше розпочалося в таймі другому.

На 58й хвилині арбітр вилучив гравця команди “Чернігів” за фол в штрафному майданчику. Втім, Яковенко момент з одинадцяти метрів не реалізував. Чисельна перевага дозволила відзначитися “атлетівцям” з гри, і не раз. Команда дуже швидко оформила ще три м’ячі в ворота гостей. Спочатку відзначився Твердохліб з передачі Яценка, а за три хвилини голеадору того дня асистував Яковенко – 3:0.

На 78й хвилині Яковенко реабілітувався за неревлізований пенальті голом з гри після пасу Гайдука. Вже в доданий час “Атлет” втратив пильність, і вже в доданий час “Чернігів” забив гол престижу- 4:1.

Чемпіонат України серед аматорських колективів, 6 тур
“Атлет” – “Чернігів” 4:1
Голи:
40 Твердохліб, 69 Твердохліб (Яценко), 72 Твердохліб (Яковенко), 78 Яковенко (Гайдук) – 92
Нереалізований пенальті: 59 Яковенко

ФК “Атлет”: Кочергін, Швець, Суханов (70 Гайдук) , Яценко, , Мовчан (74 Шлапацький), Кучинський, Козачок (63 Колесник), Гаращенко (51 Орел), Яковенко (79 Пономаренко), Твердохліб

Таким чином, команда набирає 12 очок і починає нав’язувати серйозну конкуренцію лідерам.