У суботу, 12 листопада 2022 року, на стадіоні ДЮСШ Атлет була зіграна заключна гра “атлетівців” у рамках першого кола Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

DSC_6566

Суперником чорно-жовтих став Футбольний клуб “Нафтовик” з міста Охтирка, Сумської області.

До останнього туру чемпіонату “Атлет” займали 6-ту сходинку турнірної таблиці, маючи у своєму заліку 3 перемоги та 4 поразки. З перших хвилин гри господарі поля розпочали атаки на ворота команди гостей. Виникає кілька небезпечних моментів біля воріт “Нафтовика”. Свою перевагу “атлетівці” змогли втілити у вигляді забитого голу на 24 хвилині першого тайму. Простріл Ростислава Бабича замкнув Фарман Теймуров. А вже за 7 хвилин сам Бабич подвоює рахунок гри.

Перший тайм пройшов за ігровою перевагою господарів поля. Гості відповідали рідкими контратаками, але суттєво небезпечних моментів біля воріт жовто-чорних у першому таймі не створили.

DSC_0040

У другому таймі Едуард Тарасов забив гол з передачі Микити Мовчана. Рахунок гри стає 3-0 на користь підопічних Дмитра Мурашенка.

В Києві пролунала повітряна тривога. Арбітр матчу зупинив гру. Команди та глядачі покинули територію стадіону. Гра була поновлена через 1 годину 32 хвилини, після відбою повітряної тривоги.

На 62 хвилині матчу Фарман Теймуров змінює рахунок на табло – 4-0. Через дві хвилини його підтримав Владислав Чистяков. Рахунок стає 5-0. Відмітимо команду гостей, яка програючи продовжувала грати без грубих порушень та з повагою до суперника. Гості намагалися забити гол та уникнути поразки з сухим рахунком. На 67 хвилині Теймуров оформлює хет-трик та встановлює остаточний рахунок – 6-0.

DSC_0080

Представники Охтирки мали можливість забити гол у ворота “атлетівців”. На 81 хвилині гри арбітр призначає 11-метровий у ворота господарів. Воротар жовто-чорних Дмитро Кашуба, який щойно вийшов на заміну, вгадав напрямок удару та показово відбив удар з 11-метрової позначки. Рахунок гри так і не змінився – 6-0. Більш ніж впевнена перемога підопічних Дмитра Мурашенка.

“Атлет” – “Нафтовик” – 6:0

Голи: 24′ Теймуров (Бабич), 31′ Бабич, 55′ Тарасов (Мовчан), 62′ Теймуров (Тищенко), 64 Чистяков, 67′ Теймуров (Кавун), 81′ Кашуба відбив пенальті

Вітаємо наших гравців, тренерський склад та всіх вболівальників з важливою перемогою в Чемпіонаті!