У 3-му турі Чемпіонату України серед аматорів, що відбувся сьогодні, 28 вересня, футбольний клуб “Атлет” зіграв з командою “Штурм” (Іванків Київської області).

IMG_20220928_190114

Жовто-чорні мали перед грою проблему с особистим складом команди на гру, так як є ряд травмованих гравців основного складу. Андрій Липовий та Нікіта Чіпак через отримані травми взагалі не змогли взяти участь у сьогоднішньому матчі, а ось травмовані у матчі з “Дружбою” Олександр Крицький та Вадим Карась вийшли на поле навіть попри пропущені тренування через отриманні травми. До складу також не потрапив Даниїл Тищенко, який отримав у попередньому матчі червону картку.

IMG_20220928_185845

Втім, є і позитивні новини!

Вперше у складі дорослої команди “Атлет” дебютували вихованці ДЮСШ “Атлет”, майбутній випускник футбольної школи – Владислав Шаповалов та випускник команди Романа Гринчука 2004 р.н. – Владислав Дмитрів.

Також повідомляємо, що склад основної команди поповнили вихованці “Атлету” – Денис Бредельов,  Михайло Білозеров, Дмитро Глушко, Дмитро Романчук і Денис Палій, за грою яких ми будемо спостерігати у наступних матчах.

IMG_20220928_190015

У першому таймі (до моменту вилучення в команді “атлетівців” за другу жовту картку Вадима Карася) підопічні Дмитра Мурашенка показували гру на рівних і нічим не поступалися супернику. Обидві команди намагалися атакувати та відкрити рахунок у грі.

На 36 хвилині першого тайму гравцеві “Штурму” (Ремезовському) вдалося відкрити рахунок у грі. На 52 хвилині першого тайму арбітр матчу призначає 11 метровий удар у ворота “атлетівців” та залишає жовто-чорних в десятьох – другу жовту картку отримав Вадим Карась. Рахунок гри стає 2:0 на користь номінальних господарів поля.

IMG_20220928_185719

З моменту вилучення гравця нашій команді стає все важче протистояти колективу “Штурм”, у складі якого грають досвідчені футболісти з досвідом виступів в УПЛ. Втім, “атлетівці” намагаються створювати моменти біля воріт суперників. Гарним моментом скористався наш Фарман Теймуров, який красиво пробив по воротам суперника і тільки майстерність воротаря господарів поля врятували “Штурм” від забитого м’яча.

Молодій команді “Атлету” було важко протистояти супернику в меншості. На жаль, ще тричі на 60, 78, 86 хвилинах м’яч побував у воротах жовто-чорних.

Фінальний свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 5:0 на користь команди “Штурм”.

Чемпіонат України серед аматорів, 3-ій тур:

“Штурм” – “Атлет”- 5:0

IMG_20220928_215117

Наступний матч Чемпіонату “Атлет” вперше проведе на домашньому стадіоні, де зустрічатиме колектив “Мотор” з Запоріжжя.

Побажаємо нашій команді у грі наступного туру досягти позитивного результату та порадували вболівальників жовто-чорної команди гарною грою!