Сьогодні 13 квітня  для наших команд розпачався 13 тур ДЮФЛ України. Команди 1996 та 1998 р.н. на полі спорткомплексу «Козин» в селищі міського типу Козин Обухівського району Київської області приймали своїх одноліток з ФК «Зірка» (Київ).

Першими розпочали юнаки (U-16). Перемога в цій грі нашій команді  давала можливість не тільки піднятись з останньої сходинки турнірної таблиці, але й можливість наблизитись до команд-суперниць, які боряться за 7-ме місце в турнірній таблиці Чемпіонату України (Група 1). Напривеликий жаль наша команда поступилась ФК «Зірка» з рахунком 0-2.  В післяматчевій розмові  тренер команди Зборовський В.М. зазначив, що поразка ускладнила боротьбу за підсумкову 7-му позицію, але буде зроблено все можливе, щоб команда залишила останню сходинку турнірної таблиці.

Команда  1998 р.н. вирішувала інші задачі ніж команда 1996 р.н. Матч в даній віковій категорії відбувався між третьою та четвертою командою і по суті вирішував питання скільки команд будут і надалі боротись за вихід до фінальної частини ДЮФЛУ. 

Даний матч закінчився з рахунком 2-0 на користь наших футболістів. Влучними ударами відмітився Лєднєв Богдан. До речі слід відзначити, що в двох матчах  в чемпіонаті за «Атлет» після повернення до команди з київського «Динамо» Богдан забив три мячі. Так тримати! Таким чином перемога над ФК «Зірка» дозволила нашій команді відірватись від суперника вже на 7 пунктів.

            Нагадаємо, що 14 квітня в Чернігові зіграють дві  інші наші команди 1995 та 1997 р.н. Бажаємо успіхів в нелегкому вояжі до міста на річці Десна.