Центральним матчем Групи №1 вікової категорії U-17 Чемпіонату ДЮФЛ України  була гра між «РВУФК» (Київ) – «Атлет» (Київ)

На цю гру тренерський склад команди 1995 р.н. Мурашенко Д.К. та Гринчук Р.М. виставили  такий склад: Колеснік, Шевченко (72 хв. Міхалев), Поліщук, Боровик (78 хв. Баранцев), Северін (40 хв. Пантєєв), Остапенко (72 хв. Грама), Пастух, Виноградов, Мельник (61 хв. Шевчук), Луканов (77 хв. Алмазов), Шип.

Слід відзначити, що в цьому матчі тренерський склад не зміг розраховувати на капітана команди Івана Гребенюка, який пропускав цей матч із-за перебору жовтих карток.

Матч розпочався без розвідки і вже на 13 хвилині в контратаці після передачі Дмитра Луканова, Олексій Мельник реалізував вихід один на один та реалізував гольовий момент, 0-1 на користь «Атлета». Вже в наступній атаці після помилки  суперника на 15 хвилині  Луканов Дмитро зробив рахунок 0-2. Після швидких забитих двох м’ячів  наша команда почала грати другим номером віддавши ініціативу у володінні мячем супернику, але на 31 хвилині після подачі кутового Поліщуком, Антон Виноградов робить рахунок  3-0 на користь «Атлета». На 35 хвилині після позиційної помилки нашої оборони рахунок став 1-3.

Другий тайм  розпочався з забитого м’яча  в власні ворота гравцем «РВУФК». На 44 хвилині  захисник суперника після прострілу з лівого флангу атаки  Пастуха в боротьбі з Дмитром Лукановим зрізав м’яч в свої ворота. Рахунок став 1-4 на користь нашої команди. Після того як рахунок став 1-4 суперник зупинився і догравав матч до закінчення, наша команда забила ще один м’яч. На 71 хвилині  Дмитро Боровик з пенальті встановив остаточний рахунок 1-5 на користь  «Атлета». Пенальті заробив Богдан Шевчук.  Також моменти мали моменти Пастух (2), Алмазов (2), Шип, але не реалізували. Впевнена перемога наша команди, боротьба за вихід в фінальну частину ДЮФЛУ триває…

«РВУФК» – «Атлет» : 1-5

Команда 1997 р.н. підтримала запал старших колег та впевненно перемогла «РВУФК» з рахунком 5-0.