До вашої уваги пропоную інтерв’ю з вихованцем футбольної школи «Атлет», Сергієм Ченбаєм , який нині грає у полтавській «Ворсклі».

 

Сергій Ченбай: Ціль – грати в УПЛ. Все просто!

 

-         Яку роль у вашому житті відіграє футбол?
-         Для мене футбол с самого дитинства був улюбленою грою. Зараз , якщо можна так сказати – це вже моя професія. Не уявляю себе без футболу! Все життя з м’ячем проводжуJ!

 

-         Де і коли ви робили свої перші футбольні кроки?
-         Мій тато грав футбол на любительському рівну , пам’ятаю ,що завжди просив його взяти мене с собою пограти ,хоча там грали лише одні «дядьки» , ось так мабуть я і робив свій перші кроки у футболі!

 

-         Як розвивалася ваша дитячо юнацька карьера?
-         У віці 7 років ,я з мамою прийшов записуватися до футбольної школі «Дружба». На той момент не було групи 1992 року народження , але мене до себе взяв , так би мовити на оглядини – Скочій Дмитро Ігоревич , який тоді тренував групу 1990 року народження. Тоді все склалося чудово  і мене взяли до групи , хоч я і був молодшим  за хлопців на два роки. Зірок з неба ми особливо не хапали , але займали призові місця на різноманітних турнірах. Особисто я не раз отримував особисті нагороди. Після п’яти років проведених у віковій групі 1990 року народження – я почав тренуватися за команду 1991 рік , який вів Пушенко Володимир Дмитрович . З цією віковою групою я і дійшов до випуску , після чого потрапив до Мурашенка Дмитра Костянтиновича  в дорослу команду, в якій я багато отримав для себе. Три роки підряд я був кращим гравцем дорослої команди , кращим півзахисником . Потрапляв я і до символічної збірної школи, а у 2011 році  став кращим гравцем школи. Хочу висловити слова подяки всім тренерам, котрі приймали участь в моєму футбольному вихованні! Хочу сказати велике дякую! Я все пам’ятаю, багато чим  зобов’язаний їм!

 

-         Чи були такі моменти ,коли опускалися руки? Хто чи що примушував рухатись далі?
-         Я за характером така людина , я хочу опустити руки , коли щось йде не за моїм сценарієм, але я цього ніколи не робив , тому що відчував підтримку батьків , тренерів , дівчини. Потрібно долати всі труднощі , це зробить тебе сильнішим!

 

-         Розкажіть будь ласка при яких обставинах ви опинилися у «Ворсклі»? Хто допоміг вам потрапити в професіональний клуб?
-         Взимку минулого року мені зателефонував Мурашенко Д.К і сказав , що є варіант поїхати на оглядини в Полтаву. Я поїхав і зовсім не жалкую, що зробив цеJ. Згодом я дізнався , що моєму переходу в «Ворсклу» посприяв Линок Борис Васильович за це я йому дуже дякую. Взагалі  те ,що я потрапив до професійної команди є велика заслуга Мурашенка Дмитра та Старовойта Олександра ,які завжди шукали для мене якісь варіанти переходу до професійного футболу!

 

-         З якими труднощами ви зіштовхнулися після переходу до «Ворскли»? Взагалі велика різниця між чемпіонатом Києва і чемпіонатом дублерів?
-         В принципі ніяких труднощів не було, колектив мене прийняв добре. Спочатку було важко знаходитися далеко від  рідних, домівки, дівчини, друзів, але з часом я звик до цього. Чемпіонат дублерів звичайно набагато сильніший , ніж чемпіонат Києва. Тут  грає багато талановитої молоді, а також і досвідчені майстри можуть грати проти тебе. Приємно було грати проти Бланко ,Шелаєва , Федецького , Дентіньо , люди грали на високому рівні , в них є чому повчитися! Але і в Києві є декілька пристойних дорослих команд!

 

-         Які наразі у вас перспективи розвитку в Полтаві? Як можете оцінити своє положення в команді?
-         Скажу так у перспективі хотілося б кращого , маю надію, що в мене ще все попереду. У першу команду тяжко пробитися , але потрібно хапатися за кожний шанс!

 

-         Які задачі ставите перед собою? Можливо є ціль до якої прямуєте?
-         Задача в мене очевидна , це тренуватися з першою командую, та постійно бути на увазі у тренерів першої команди. Постійно намагатися демонструвати хорошу гру у матчах. А ціль – заграти в УПЛ. Все просто :)

 

-         Чи є у вас хобі окрім футболу? Думали про те, що б робили ,якби не були футболістом?
-         Як такого хоббі в мене немає. Люблю пограти с друзями в настільний теніс , чи більярд. Оригінальним не буду, але себе без футболу я уявити не можу!

 

-         Кращий гравець на планеті на вашу думку, а також команда?
-         Завжди вболівав за Мілан ,нажаль зараз команда вже не та. Не буду оригінальним , якщо скажу , що Мессі наразі кращий гравець, а Барселона краща команда.( прим. Ред.. А ось мабуть Мілан почув невдоволення Сергія , зібрався та обіграв Барселону :)

-         У «Ворсклі» у вас 28 номер? Чому саме 28?
-         Нічого цікавого , просто під таким номером був заявлений , осі і граю. Я його собі не обирав :)

 

-         Дякую вам за чудове інтерв’ю , за прекрасні відповіді , бажаємо вам успіхів у Полтаві :)
-         Дякую і вам за цікаві питання ,мені приємна увага рідної команди! :)