Сьогодні на навчально-тренувальній базі “Княжа” в селищі Щасливе наша команда провела товариський поєдинок з  донецьким “Шахтарем” складеною з гравців команд Ю-19 та Ю-21.
По при товариське значення гри було цікаво побачити нашу команду на фоні професійної команди, а тим паче донецького “Шахтара”.
shahta2
Гра проходила за певної переваги футболістів донецького клубу, наша  команда проводила  швидкі атаки, проте першими відзначились гравці “Шахтаря” в середині першого тайму. Наша команда відігралась під кінець першого тайму, відзначився Дмитро Євдокимчик скористившись помилкою воротара суперника, який невпевнено вийшов з ворітзамкнув передачу Анатолія Орла  зі штрафного.
shahta1
Другий тайм розпочався з атак нашої команди, одна з яких завершилась чудовим обвідним ударом Сергія Ченбая, після пропущеного гола, футболісти донецького “Шахтаря” повністю взяли хід поєдинку під свій контроль, наша грала більше на контратаках, проте переможний рахунок втримати нашій команді не вдалось. В підсумку нічийний результат товариської гри 2-2. Пропонуємо до вашої уваги склад нашої команди на гру:
1. Кияшко, 2. Криворучко, 14. Тверезенко, 4. Найденко, 24. Гайдук, 23. Ченбай, 9. Орел, 7. Остапенко, 17. Євдокимчик, 3. Старік, 5.Гаркуша
На заміну: 8. Федоров, 11. Коваль, 12. Іванюта, 22. Надьожний, 27. Димчак, 10. Бондарчук, 18. Логвін, 15. Коробко, 14. Галич