Сьогодні стартував 2 тур Першості м.Києва (Вища ліга), першими серед наших команд розпочали учасники Чемпіонату ДЮФЛУ.

Команда 1995 р.н. перемогла своїх суперників з ФК «Живчик» з рахунком 2-0. М’ячі у складі нашої команди забивали Пантєєв Сергій та Гребенюк Іван.

Команда 1996 р.н. грала з ФК «Зірка». Початок гри дав привід глядачам думати, що матч буде надторезультативним, адже за три хвилини гри команди обмінялись голами, на другій хвилині  у складі нашої команди відзначився Старик Дмитро, на третій хвилині рахунок матчу було зрівняно. Більше суперники не змогли вразити ворота один одного і матч закінчився з рахунком 1-1

Команда 1998 р.н. зустрічалась з командою ФК «Зірка» і перемогла в матчі з рахунком 2-0. М’ячі у складі нашої команди забивали Лєднєв та Мельник.