Сьогодні в Першості м. Києва серед команд U-21 (Вища ліга) взяла старт і наша команда під керівництвом тренера Алейнічева В’ячеслава Ігоровича.  В 1-му турі Першості наша команда приймала представників Вишгорода ФК «Чайка». Матч розпочався о 16-00 годині  на гаревому полі в Парку Партизанської Слави.  З перших хвилин ініціатива у володінні мячем була на нашій стороні. Гравці нашої команди впевнено контролювали хід гри,але біля воріт суперника сто відсоткових моментів створити нашим гравцям невдавалось В свою чергу суперник грав від оборони на контратаках. Перший удар в напрямку воріт «Атлета» гравці «Чайки» завдали на 22 хвилині матчу. А вже в першій змістовній контратаці на 34 хвилині  вишгородці забили мяч в ворота нашої команди.  Гравець суперника стрімко пройшов по правому флангу  пробив в ствір воріт, голкіпер нашої команди Петров доволі невпевнено відбив мяч, що відскочив до нападника гостей, який і добив мяч в пусті ворота. Після такого розвитку подій гравці «Чайки» повністю закрились на своїй половині і за весь час, який залишився до закінчення матчу створили лише один момент у другому таймі, потрапивши в штангу після удару гравця суперника.

В першому таймі наші гравці створили декілька напівмоментів, котрі так  і не завершились результативно. В другому таймі  тренер нашої команди почав робити заміни на полі зявились Періжок, Мотроненко, Птуха. Найбільше з цієї трійки своїми активними діями запам’ятався Птуха Іван. Але найреальніші моменти для того, щоб зрівняти рахунок в цьому матчі були у Шубко, Оксимця та Микити Коваля. Напривеликий жаль нашим гравцям невдалось зламати хід гри і матч завершився з рахунком 0-1 на користь «Чайки»

«Атлет» (Київ)  – «Чайка» (Вишгород): 0-1
Голи: ??? 34 хв.
Попередження: Криворучко, Кучинський

Основний склад: 1. Петров (46’12. Синельніков), 5. Петровський, 11. Криворучко,
3. Оксимец, 15. Коваль (к), 20. Уруцький (59’6. Кільовий), 8. Обтовка (46’10. Періжок),
7. Демченко (46’14. Птуха), 16. Карпюк (46’99. Мотроненко63’2. Почтовий) 13. Кучинський 9. Лихочас (76’ 17.Шубко).