Сьогодні  відбулась гра 2 туру Першості міста Києва серед команд U-21  «Атлет»-«Зірка». Матч відбувся на полі спорткомплексу «Парк партизанської Слави» та завершився з рахунком 3-3. Слід відзначити, що перший тайм  закінчився  без забитих м’ячів і гравці обох команд залишили голи на другий тайм. Активно розпочали другий тайм наші гравці, вже за традицією тренер команди U-21  здійснив ряд замін, що відразу позначилось на результаті, двічі відзначився Олексій Лихочас. Після забитих двох м’ячів контроль гри був повністю за гравцями нашої команди, але 5-ти хвилинна розсіяність наших граців призвела до того, що «Зірка» зрівняла рахунок  та вирівняла хід гри та поступово гра перемістилась в центр поля та близилась до завершення з результатом 2-2, але на 88 хвилині чудовим ударом за штрафної площадки нашому гравцю Кільовому Дмитру вдалось вивести нашу команду  вперед рахунок став 3-2, до закінчення матчу залишалось дві хвилини, арбітр зустрічі додав три хвилини і в одній з атак нашим суперникам при допомозі захисту нашої команди на другій доданій хвилині вдалось зрівняти рахунок 3-3, мяч у власні ворота зрізав Оксимець Денис. Напривеликій жаль нашій команді не вдалось знову здобути перемогу. Слід відмітити, що гості весь матч грали без замін та в десятьох.

«Атлет» – «Зірка» 3-3
Голи: Лихочас, 50’54’Кільовий,88’Кізілатем,61’,Асланян,64’Оксимець, 90+2’
Попередження: Карпюк,Обтовка – Кокошко

Основний склад: 12.Сінельніков (55’ 1.Петров), 5.Петровський, 16.Євтушенко (55’ 15. Стрижевський), 11.Криворучко, 3.Оксимець, 26. Карпюк (46’ 10.Періжок), 8.Обтовка (к), 20.Уруцький (46’ 17. Шубко), 13.Кучинський (46’ 19. Олефір), 14.Птуха (35’ 7.Демченко), 9. Лихочас (55 6. Кільовий).