Цими вихідними, 04-05 грудня,  у спорткомплексі ДЮСШ “Атлет” відбувся перший турнір зимової серії “Winter Football Cup”  серед гравців 2014 року народження, в якому основна команда “Атлет” посіла 2-ге місце та стала володарем срібних нагород перших зимових змагань!

DSC_3574

Команда ДЮСШ “Атлет 2014” була представлена на турнірі двома складами. Перший склад команди виступали у групі А, друга команда потрапили до групи Г.

Представляємо суперників наших команд.

Група А: “Атлет”, “Борисфен”, “Козак-2”, “Атлет 160”

Група Г: “Чемпіон”, “Атлет-2”, “Арсенал”, “Атлет 284”

Успішний відбірковий етап провели “атлетівці” першої команди. Футболісти Вячеслава Зборовського та Максима Чередніченка за підсумками групових змагань посіли перше місце в групі, обіграв всіх своїх конкурентів з розгромними рахунками.

3 тур – “Атлет-2” – “Арсенал” – 4:0

За результатами першого ігрового дня друга команда потрапила до стадії матчів за 9-12 місце, де у зустрічі з “Чайкою” з Черкас поступилась з рахунком  0:1, а у другому поєдинку здобула перемогу над ДЮФК “Березняки” – 5:0.

IMG-3a5a28014ec841af96a12e910415b9de-V

Перша команда “Атлет” за підсумками відбіркового етапу пройшла до стадії плей-офф. Разом з “Атлетом” на призи “Winter Football Cup”  претендували “Чемпіон”, “Козак” та ще одна команда “атлетівців” – “Атлет Бортничі”.

У півфіналі “Атлету 2014” протистояли футболісти з  “Атлет Бортничі”.  Основна команда і в цьому матчі зробили максимум – дев’ять голів, жодного пропущеного.

IMG-43d0c7ba128739599f64603363ae2ccb-V

Півфінал:

“Атлет 2014” – “Атлет Бортничі” – 9:0

Фінальний поєдинок турніру “Winter Football Cup” з переможцем другої пари півфіналістів “Чемпіоном” видався видовищним та напруженим. Отримав перший гол на восьмій хвилині зустрічі, наша команда не розгубилась, а навпаки, футболісти діяли самовіддано та наполегливо. За десять хвилин вони змогли зрівняти рахунок. Залишок часу на ігровому майданчику два суперника провели випереджаючи один одного в атакувальних діях, але переможця встановити в основний час так і не вдалося. Доля двох головних претендентів на кубок “Winter Football Cup” вирішували серією пенальті. Нажаль, “атлетівцям” вдача посміхнулась трошки менше і “Атлет 2014” стали на цей раз срібними призерами турніру “Winter Football Cup” .

Фінал:

“Атлет 2014” – “Чемпіон” – 1:1 (по пенальті – 4:5)

Під час урочистого нагородження гравці “Атлету 2014” отримали Кубок турніру “Winter Football Cup”  за 2-ге місце та срібні медалі для кожного гравця.
Організаторами турніру було визначено і кращого гравця команди, ним став Берегов Давид, якого відзначено пам’ятною статуеткою.

DSC_3557
Також наші “срібні чемпіони” отримали подарунки від офіційного спонсора ФК “Атлет” та партнера цьогорічних змагань – мережі піцерій “Pizza House” та  сертифікат на придбання спортивного екіпірування від “Legea”.

DSC_3567

Вітаємо команду “Атлет 2014”, Вячеслава Миколайовича Зборовського та Максима Михайловича Чередніченка з першим успішним виступом команди у серії запланованих турнірів на зимовий період! Попереду нові випробування та нові задачі. Слідкуємо, вболіваємо та бажаємо успіхів дружній футбольній родині “Атлет 2014”!