7 квітня  2012 року стартувало друге коло  Чемпіонату ДЮФЛ України. По результатам першого кола, шанси на вихід до фінальної частини ДЮФЛУ мають команди 1995, 1997 та 1998 р.н.

В 12 турі команди ДЮСШ ФК «Атлет» 1995 р.н. та 1997 р.н. зустрічались з представниками  ФК «Княжа». Команда 1995 р.н. під керівництвом  Мурашенка Дмитра Костянтиновича здобули перемогу  з рахунком 3-1 (відзначились Луканов Дмитро двічі та Іван Гребенюк). Що стосується самого матчу, то перший тайм матчу проходив при повній перевазі нашої команди. За перші 45 хвилин нашім гравцям вдалось відзначитись двічі. Другий тайм розпочався тим, що за доволі сумнівний фол, був вилучений воротар команди 1995 р.н. Кияшко Владислав. Гравець ФК «Княжа» реалізував пенальті добивши мяч після свого першого удару, який зміг відбити  Дмитро Колесник. Після вилучення гравця ФК «Атлет» ініціатива частково перейшла до футболістів команди суперника, але наші гравці змогли вистояти та в одній із контратак встановили кінцевий результат матчу.

Команда 1997 р.н.  не змогла підтримати почин своїх старших колег та програли  матч 1-2 . Мяч в ворота ФК «Княжа» був забитий Володимиром Остапченко.

Команди 1996 та 1998 р.н. грали свої матчі на виїзді з представниками «Зміни-Оболонь». Для команди 1998 р.н. даний матч був дуже важливий в аспекті турнірного положення, адже саме ці дві команди боряться за  друге місце в групі, що дає можливість потрапити до фінальної частини Чемпіонату.  Напривеликий жаль нашій команді не вдалось перемогти суперників з Оболоні і матч закінчився перемогою «Зміни» 3-1. Гра старших одноклубників завершлась перемогою «Зміни-Оболонь» 1-0.

Наступні матчі в рамках ДЮФЛУ наші команди проведуть 13-14 квітня з командами ФК «Зірка» (Київ) та ФК «Юність» (Чернігів).