Сьогодні, 19 лютого 2021 року, у спорткомплексі ДЮСШ “Атлет” стартував VI традиційний турнір пам’яті Андрія Михайловича Баля.

DSC_7170 DSC_7137

DSC_7207 DSC_7146

12 команд, 3 групи, 20 матчів протягом дня – і ми маємо перші результати виступів команд-учасників в рамках турніру.

Але, спочатку про найголовніше – емоції та настрій маленьких футболістів та тренерів. Саме вони задали змаганням яскравого настрою та дружніх відносин між суперниками. З посмішками у перервах між іграми, шутками та новими знаймствами провели цей день всі учасники турніру. А ось в поєдинках юні футболісти були максимум зосереджені та цілеспрямовані, серйозні та відповідальні. У когось – це перший досвід виступів, а де-які команди – продемонстрували якісну, відповідно до віку, та захоплюючу гру проти своїх суперників. Втім, можемо впевнено сказати, що перший день змагань УСПІШНО розпочато.

DSC_7249 DSC_7343

DSC_7351 DSC_7222

Відкриття турніру не обійшлося і без почесних гостей та представлення партнерів “Кубку пам’яті Андрія Баля”. Хочемо подякувати всім, хто приєднався до організації і проведення змагань заради збереження традиції вшанування пам’яті видатного Андрія Баля: