В п’ятницю 8-го лютого у будинку  культури і техніки «Дніпро» відбулося довгоочікуване дійство  – «Свято футболу для учнів ДЮСШ «Атлет» . Сімейна, дружня атмосфера, приємні слова з вуст відомих людей, все це створило незабутню атмосферу справжнього свята.
Приємним є той факт, що зал культури і техніки «Дніпро» був заповненим вщент. Батьки, тренери , учні , а також відомі та заслужені діячі футболу, всі відвідали наше свято!
Безумовно потрібно відзначити ще й той факт, що організація свята була на найвищому рівні. Цікава програма , конкурс футбольної майстерності ,гості нашого свята і хвилини не нудьгували!
В дебюті свята на сцену вийшли для привітань :

Кочетов Ігор Миколайович-Голова федерацій футболу м. Києва ,

Бураков Віктор Володимирович –Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту  Дарницької районної адміністрації у м. Києві,

Іван Іванович Яремчук – заслужений майстер спорту , майстер спорту міжнародного класу, триразовий чемпіон СРСР з футболу!

Васькевич Володимир Іванович  – директор ДЮСШ «Атлет»,

Моргун Наталя Олегівна  - заступник директора ДЮСШ «Атлет» і президент футбольного клубу «Атлет» – Старовойт Олександр Сергійович!

Не забуває «Атлет» і своїх ветеранів! Почесними гостями свята  також стали: Скорий Микита Никифорович – засновник ФК «Дружба» і Гальченко Анатолій Миколайович – ветеран київського футболу, грав за ФК «Дружба»!
З вуст  почесних гостей  пролунали поздоровлення в адресу ДЮСШ «Атлет» , а після поздоровлень розпочався вже традиційний для нашого свята конкурс футбольної майстерності . Наймолодші учні нашої школи  на сцені жонглювали м’ячем , дивував спокій і майстерність юних футболістів. Вони не метушилися перед такою кількістю глядачів і показали свою чудову техніку.  В конкурсі приймали участь Мамзін Євген ( 2002 р.н.), Карась Вадим (2003 р.н.), Сліпченко Ян (2004 р.н.) Переможцем в конкурсі майстерності сиав Вадим Карась.

Після визначення переможців конкурсу майстерності на сцену вийшла наймолодша група наших учнів ! Мабуть вони запам’ятають цей день на довго! Хлопці пройшли процедуру посвячення  в футболісти , сьогодні  вони стали справжніми учнями ДЮСШ «Атлет»! Скільки радості було в їхніх очах! Вони отримували нагороди з рук Івана Івановича Яремчука ,такі моменти надихають, закарбовуючись у юних серцях на все життя!

Невдовзі після посвяти юних гравців, настала черга  як і командних ,так і індивідуальних нагород! Спочатку було відзначено команди 1999 і 1998 року народження, які в 2012 році посіли призові місця у другій лізі чемпіонату міста Києва! Після цього, було нагороджено футболістів, які за підсумками сезону увійшли до символічної збірної ДЮСШ « Атлет»! Дочекалися і призери першої ліги, а таких команд було три: призові місця в першій лізі в 2012 році посіли команди 1999,1998  і 1996 року народження! Не забули в цей вечір і тренерів команди, кращі з них отримали відзнаки Федерації футболу м. Києва! Незабутнім для призерів є той факт,що вони отримували медалі  і нагороди з рук Івана Івановича Яремчука видатного українського футболіста , окрім цього всі вони мали змогу отримати фото на згадку ,щоб завжди пам’ятати ці приємні миттєвості їхнього життя!

Індивідуальних нагород в цей вечір учні футбольної школи  «Атлет» отримали вдосталь, було визначено кращих гравців за амплуа і всі вони отримали нагороди з рук кращого футболіста школи «Атлет» 2011 року, а нині гравця ФК «Ворскла « (Полтава) – Ченбая Сергія!

Кращий воротар: Іванюта Андрій (1998 р.н.)               

Кращий захисник: Руснак Антон (1999 р.н.)

Кращий півзахисник: Лєднєв Богдан (1998 р.н.) 

Кращий нападник: Гребенюк Іван (1995 р.н.)

Кращий гравець: Лєднєв Богдан (1998 р.н.)

Кращий тренер: Отльотов Олександр Валентинович

 

Замикали наше нагородження команди призери вищої ліги! А таких в цей вечір було три: команда 1999,1998 і команда 1995 року народження. Усі були задоволені і щасливі , нагороди знайшли своїх власників ,але нажаль наше свято вже майже закінчувалося.
Знову слово брали почесні гості нашого свята ,вони бажали нашій школі перемог, і витривалості. Вони раділи, що розділили в цей вечір смак перемог разом з нами і ми були раді, що  в такий вечір для клубу почесні гості знайшли час і відвідали наше свято! ДЮСШ «Атлет» щиро дякує вам ,за те, що ви були з нами! Ми маємо надію що разом проведемо ще сотню таких святкових вечорів!
Наприкінці нашого свята на сцену вийшли усі ті ,хто причетний до перемог ДЮСШ «Атлет»! Групове фото гостей  і усіх тренерів ДЮСШ «Атлет» стали апогеєм нашого свята ! Задоволені і усміхнені усі ми покидали будинок культури і техніки «Дніпро»!
Я переконаний , що усі гості свята, батьки, учні школи, тренери, залишилися задоволені! Свято футболу вдалося на славу ,ми впевнені в цьому на 200%! Ми дякуємо ,ми ще раз дякуємо всім тим, хто був в цей вечір разом з нами. Разом ми здолаємо усі перешкоди і негаразди! Разом ми перемагали, перемагаємо і будемо перемагати ще довгі і довгі літа! Дякую усім! Вболівайте за «Атлет» . Успіхів вам ,впевнені ми ще зустрінемося!

 

Прес-служба ФК «Атлет»