У суботу 22 лютого 2020 року в футбольному залі ЗСШ №329 “Логос” за адресою вул. Урлівська, 19-б розпочинається “V традиційний турнір пам’яті А. Баля”, в якому братимуть участь футбольні команди, складені з гравців 2011 р.н.
Цього року на участь в турнірі заявлено 16 команд-учасників.
Нагадаємо, що змагання проходитимуть у два етапи.
Перший (груповий) етап відбудеться у приміщені ЗСШ №329 “Логос”, а на другому етапі учасників змагань чекатиме спортивний комплекс ДЮСШ “Атлет”, вул.Зрошувальна, 4-а, де також пройдуть фінальні ігри та урочисте нагородження переможців.
Пропонуємо до Вашої уваги розклад першого етапу змагань.
V традиційний турнір пам’яті А.Баля
серед гравців 2011 р.н.
Розклад матчів
на 22 лютого 2020 р. (субота)
ЗСШ №329 “Логос”, вул. Урлівська, 19-б
Група А |
|||
№ з/п |
Час |
Матч |
Результат |
1 |
09:00 |
ФК «Лівобережжя» – ДЮСШ 10 |
|
2 |
09:30 |
ФК «Колос Ковалівка» – ФК «Чемпіон» |
|
3 |
10:00 |
ФК «Добро» – ДЮСШ 10 |
|
4 |
10:30 |
ФК «Лівий берег» – ФК «Бортничі – Восход» |
|
5 |
11:00 |
ФК «Атлет-1» – ФК «Лівобережжя» |
|
6 |
11:30 |
ДЮСШ 10 – ФК «Чемпіон» |
|
7 |
12:00 |
ФК «Колос Ковалівка» – ФК «Лівий берег» |
|
8 |
12:30 |
ФК «Атлет-1» – ФК «Добро» |
|
9 |
13:00 |
ФК «Чемпіон» – ФК «Бортничі – Восход» |
|
10 |
13-30 |
ФК «Лівий берег» – ДЮСШ 10 |
|
14-15 |
Відкриття турніру |
Група Б |
|||
№ з/п | Час | Матч |
Результат |
1 |
15:00 |
ДЮСШ 10 (2012) – ФК «Восход» (2012) |
|
2 |
15:30 |
ФК «Дарниця» – ФК «Восход-1» |
|
3 |
16:00 |
ФК «Логос» – ФК «Восход» (2012) |
|
4 |
16:30 |
ФК «Атлет-2» – ФК «Дарниця-323» |
|
5 |
17:00 |
ФК «Переможець» – ФК «Логос» |
|
6 |
17:30 |
ФК «Восход» (2012) – ФК «Восход-1» |
|
7 |
18:00 |
ФК «Дарниця» – ФК «Атлет-2» |
|
8 |
18:30 |
ФК «Переможець» – ФК «Логос» |
|
9 |
19:00 |
ФК «Восход-1» – ФК «Дарниця-323» |
Розклад матчів
на 23 лютого 2020 р. (неділя)
ЗСШ №329 “Логос”, вул. Урлівська, 19-б
Група Б |
|||
№ з/п |
Час |
Матч |
Результат |
1 |
09:00 |
ФК «Дарниця» – ФК «Дарниця-323″ |
|
2 |
09:30 |
ФК «Восход-1» – ФК «Переможець» |
|
3 |
10:00 |
ФК «Атлет-2» – ФК «Логос» |
|
4 |
10:30 |
ДЮСШ 10 (2012) – ФК «Дарниця» |
|
5 |
11:00 |
ФК «Дарниця-323» – ФК «Переможець» |
|
6 |
11:30 |
ФК «Логос» – ДЮСШ 10 (2012) |
|
7 |
12:00 |
ФК «Восход-1» – ФК «Атлет-2» |
|
8 |
12:30 |
ФК «Дарниця» – ФК «Переможець» |
|
9 |
13:00 |
ФК «Логос» – ФК «Дарниця-323» |
|
10 |
13:30 |
ФК «Атлет-2» – ДЮСШ 10 (2012) |
Група А |
|||
№ з/п |
Час |
Матч |
Результат |
1 |
14:00 |
ФК «Колос Ковалівка»– ФК «Бортничі – Восход» |
|
2 |
14:30 |
ФК «Чемпіон» – ФК «Атлет-1» |
|
3 |
15:00 |
ФК «Лівий берег» – ФК «Добро» |
|
4 |
15:30 |
ФК «Лівобережжя» – ФК «Колос Ковалівка» |
|
5 |
16:00 |
ФК «Бортничі – Восход» – ФК «Атлет-1» |
|
6 |
16:30 |
ФК «Добро» – ФК «Лівобережжя» |
|
7 |
17:00 |
ФК «Чемпіон» – ФК «Лівий берег» |
|
8 |
17:30 |
ФК «Колос Ковалівка» – ФК «Атлет-1» | |
9 |
18:00 |
ФК «Добро» – ФК «Бортничі – Восход» |
|
10 |
18:30 |
ФК «Лівий берег» – ФК «Лівобережжя» |
Турнір проходить за підтримки ДЮСШ “Атлет”, Департаменту молоді та спорту м.Києва, Федерації футболу м.Києва, Дарницької районної в м.Києві адміністрації.
Головні організатори – ФК “Добро” та ФК “Атлет”.
Запрошуємо всіх бажаючих підтримати свої команди 22-23 лютого 2020 р. до ЗСШ №329 “Логос”!