Важкий день… Захопливі поєдинки… Шалені емоції… Півфінал… І… 4-те місце у команди “Атлет 2006″ на міжнародному турнірі “Галицька зима – 2020″.

Сьогодні, 6 лютого, футболісти В’ячеслава Зборовського відіграли останні ігри в рамках турніру, де вони проявили себе як потужна та цілеспрямована команда. У півфінальній зустрічі “Атлет” 2006 р.н. не зміг протистояти УФК “Карпати”, хоча мали змогу забити гол з пенальті за 3 хвилини до закінчення матчу.

УФК “Карпати” – “Атлет” – 1:0 

Тож, у матчі за 3-4 місце наша команда вийшла на футбольне поле змагатися  з білорусами, командою “Динамо”. Але і цей поєдинок був невтішний для “атлетівців”.

“Атлет” – “Динамо” (Мінськ) – 0:1.

За результатом зустрічі “Атлет – 2006″ гідно посідає 4-те місце.

Загальні підсумки турніру “Галицька зима – 2020″:

1 місце – ФК “Шахтар”

2 місце – УФК “Карпати” (Львів)

3 місце – “Динамо” (Мінськ, Білорусь)

Нагадаємо, що “Галицька зима – 2020″ – це традиційний міжнародний турнір, що проходить у Львові та цього року зібрав 15 команд з України, Білорусі, Словаччини. Наш “Атлет” пройшов гідний шлях до фіналу змагань. А гравець нашої команди Владислав Шаповалов за рішенням організаторів став “Кращим нападником турніру”.

Ми вітаємо всю команду, тренера В’ячеслава Зборовського та велику групу вболівальників з достойним результатом! Бажаємо гарно відпочити та чекаємо на нові перемоги!

Атлет – вперед!