14 грудня відбулося підсумкове у 2012р. засідання Виконкому ФФК , що викликало велику зацікавленість у його членів.

На початку засідання Радник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Олександр Загородній виконав почесну місію – зачитав Указ Президента України та передав нагрудний знак Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Першому заступникові голови, виконавчому директору Віктору Старовойту.

Надалі слово взяв начальник навчально-методичного відділу Федеації футболу України Олександр Бабаріко, який відзначив, що за підсумками роботи з навчання тренерсько-викладацького складу за програмою отримання “С” – диплому ФФУ, Федерація футболу м. Києва впевнено утримує лідируючі позиції серед усіх регіональних федерацій. Також, О.Бабаріко спільно з Головою Федерації Ігорем Кочетовим вручив дипломи та ліцензії випускникам V групи Школи тренерів ФФК, що нещодавно успішно здали відповідні іспити.

Після цього члени Виконкому приступили до безпосереднього вирішення нагальних питань сьогодення функціонування київського футбольного господарства. Були внесені зміни та доповнення до Регламенту змагань. Також затверджені списки рекомендованих для обслуговування у 2013р. матчів всеукраїнських змагань з футболу арбітрів та інспекторів. Члени Виконкому затвердили результати київських міських змагань з футболу сезону 2012р. У змаганнях команд 2000р.н. було прийнято рішення щодо проведення 2 додаткових матчів за вихід до вищої ліги між командами “Чемпіон” – “Восход”. Члени Виконкому затвердили Штатний розклад та кошторис необхідних витрат на 2013р., а також прийняли рішення про прийняття до складу тимчасових колективних членів ТОВ “ФК “Оболонь-Бровар” та проведення чергової Конференції ФФК, що розпочне свою роботу 28 лютого 2013р. о 12-00 в будівлі Федерації футболу м. Києва. Також було розглянуто ряд інших важливих питань.

Наприкінці засідання всі члени Виконкому отримали з рук Голови ФФК Ігоря Кочетова ювілейну відзнаку “За розвиток динамівського руху”, що присячена 85-й річниці з дня утворення товариства та футбольного клубу “Динамо”.