Сьогодні в Чернігові в рамках Чемпіонату України з футболу (ДЮФЛУ) відбулись дві гри за участю наших команд U-15 та U-17 проти команд чернігівської «Юністі».

О 12-й годині гру розпочали старші. Перед вояжем до Чернігова перед тренером команди 1995 р.н. Мурашенко Д. К. постала не легка задача у виборі гравців  на цей матч, адже відразу на чотирьох гравців він не зміг розраховувати: Кияшко Владислав – який відбував дискваліфікацію  за отриману червону картку  в минулій грі та травмованих гравців Остапенка Артема, Гультяєва Дмитра та Виноградова Антона. Як показав перший тайм та взаголом  весь матч – замінити цих гравців є ким в нашій команді. В першому таймі наша команда володіла перевагою, як результат було забито три м’ячі в ворота чернігівської «Юністі», відзначились Гребенюк Іван дублем та Боровик Дмитро, який забив свій мяч з пенальті за фол, що був заробленим чернігівськими гравцями на нашому нападнику Луканову Дмитру. В другому таймі основною задачею гравців «Атлета» було й надалі вести гру та закінчити  матч перемогою на виїзді, що їм вдалось і зробити. Кінцевий результат 1-3 на користь команди 1995 р.н.

Одразу після старших «атлетівців» на полі з’явились гравці 1997 р.н. вдруге поспіль в Чемпіонаті України команді U-15 не вдалось підтримати запал старших одноклубників та програли одноліткам з чернігівської «Юністі» з рахунком: 3-1. Слід зазначити що гравці  команди з Чернігова за весь матч завдали в ствір воріт два удари, які стали результативними, ще один мяч наша команда забила в свої ворота.