Вчора відбувся 14-й тур Чемпіонату ДЮФЛ України за участю наших команд. В Києві на стадіоні «Локомотив» грали команди U-15 та U-17 з представника ФК «Зміна-Оболонь». Першими розпочали гру команди 1995 р.н., слід зазначити, що тренер нашої команди в цьому матчі по різним причинам не зміг розраховувати на ряд гравців основного складу: Луканова Дмитра, Мельника Олексія, Гультяєва Дмитра,Остапенка Артема та Виноградова Антона.  Матч почався без розвідки, перші хвилини гри проходили на зустрічних курсах, але без гострих моментів. Перший гострий момент в грі міг виникнути, коли в одній із атак нашої команди  Івана Гребенюка відверто у штрафній площадці завалив  гравець «Зміни», але арбітр матчу цей момент залишив без уваги. Перший тайм  проходив практично в рівній боротьбі з незначною перевагою наших футболістів, але в одній із атак  суперників по лівому флангу оборони нашої команди гравець «Зміни» подав у воротарську, наш голкіпер на виході зіграв невпевнено і рахунок став 0-1 на користь «Зміни». Другий м’яч гравці суперника забили теж з помилки гравців нашої команди, невпевнено зіграв центральний півзахисник Станіслав Сандуляк, який споглядав за тим, як його перелітав м’яч прямо в ноги супернику, що і завдав влучного удару. Рахунок став 0-2. Відразу ж наші гравці відіграли один мяч Пастух  на лівому фланзі атаки в борьбі з суперником зробив простріл у воротарську де  Іван Гребенюк  замкнув передачу. Рахунок став 1-2.  В другому таймі на полі перевагою повністю володіли наші футболісти, активно увійшов у гру Богдан Шевчук, який  вигравав практично всі верхові м’ячі, продовжив і надалі активно діяти в нападі  Гребенюк, небезпечно підключались при кутових центральна пара захисників «Атлета» Шип та Боровик, гравці «Зміни-Оболонь» в свою чергу показували,як потрібно симулювати та грубо порушувати правила, при цьому слід відзначити неоднозначні дії арбітра матчу, який однакові порушення у виконанні гравців обох команд трактував по різному, але в одній із атак «Атлета» арбітр вже не зміг проігнорувати порушення голкіпера «Зміни» який в одному моменті збив Гребенюка Івана, тим самим недавши нашому капітану забити мяч з гри. Пенальті. Червона картка гравцю «Зміни». Після довгої паузи арбітр дав свисток  і Боровик Дмитро впевнено реалізував 11-ти метровий удар. Рахунок став 2-2. Наша команда пішла за перемогою і останні хвилини практично не випускала гравців «Зміни» за центральне коло, та в одному з моментів, який був у нашої команди Дмитро Боровик міг стати героєм матчу та принести нашій команді перемогу, але його удар влучив у спину гравця суперника, що лежав на лінії воріт.

Матч закінчився  з рахунком 2-2.

Наші менші «атлетівці» вікової категорії U-15, що грали під проливним дощем та мали повну перевагу над свої суперником дозволивши за всю гру створити лише один момент, який і став гольовим. Кінцевий результат матчу 2-1 на користь ФК «Атлет».

Інші дві наші команди відправились за очками до міста Вінниця до ФК «Нива», слід зазначити, що наші команди знову з неоднозначним суддійством. Команда 1996 р.н. свій матч програла з рахунком  2-0 та знову не змогли порадувати нас перемогою. Команда 1998 р.н. свій матч не дивлячись на явні помилки арбітрів  впевнено перемогли своїх суперників з Вінниці з рахунком 4-0. М’ячі в наші команді забивали: Коростелкін (забив потужним ударом з метрів тридцяти), Лєднєв, Мельник, Чижик.

Наступні матчі наші команди зіграють 28 квітня з командами «Юність» (Чернігів) та РВУФК (Київ).