Старший тренер «Атлета» (U-8) Володимир Пушенко поділився враженнями від турніру на призи Анатолія Дем’яненка.

- В цілому, турнір пройшов на високому рівні, всі учасники залишилися задоволеними організацією змагань, скарг ніяких не було. Підсумкову перемогу здобув «Локомотив», який є найсильнішою командою міста Києва у цьому віці, також хороший колектив у харківського «Металіста-1925», і цілком очікувано саме ці дві команди зійшлися у фіналі. У дитячому футболі багато чого залежить від одного гравця. Якщо у складі команди є індивідуально сильний футболіст, то він самотужки може вирішити долю матчу.

Для нас цей турнір був одним із етапів підготовки до чемпіонату міста, і завдання досягнути результату за будь-яку ціну не було. Для хлопців це була контрольна робота – ми місяць відпрацювали на тренуваннях, і на турнірі вони мали показати, чого навчилися.

Звичайно, результатом я незадоволений. Але дитячий футбол непередбачуваний. Приміром, у групі ми перемогли другу команду «Металіста-1925» з рахунком 8:3, а в підсумку харків’яни посіли третє місце, а ми – лише 11-те. Саме тому результат не є першочерговим для нас. Для мене, як для тренера, головне побачити, як діти виконують те, про що ми розмовляли на тренуваннях.

Хотілося би подякувати Анатолію Васильовичу Дем’яненку за впровадження такого турніру. Завдяки особистій присутності живої легенди київського «Динамо» та збірної СРСР змагання викликали величезний інтерес серед глядачів, що стало додатковим стимулом для дітей проявити себе.