Доросла команда “Атлет” обіграла в 13-му турі Чемпіонату України серед аматорських колективів лідера своєї групи – ФК “Вікторія”.

___________________________________________________________________________

27 березня 2021 року на стадіоні ДЮСШ “Атлет” команда Дмитра Мурашенка зустрічала безперечного лідера групи на сьогоднішній день, команду з Миколаївки Сумської області – ФК “Вікторію”.

DSC_8398

Приголомшливий результат минулої зустрічі з сильним суперником надав гарний роздум команді на підготовчий сезон. І як ми побачили, на цей раз команда “атлетівців” у відповідь нанесла доволі потужний удар по своєму супернику, обігравши з рахунком 3:0.

З перших хвилин “Атлету” вдалося взяти гру під свій контроль і вже на 13-тій хвилині капітан команди Іван Гребенюк забив перший гол у ворота “Вікторії”. Другим голом відзначився Андрій Липовий на 34 хвилині матчу. На перерву команди вирушили з рахунком 2:0 на користь “Атлету”.

У другому таймі “Вікторія” декілька разів намагалась перевірити нашого Максима Комаренка, який на цей раз був в повній бойовій готовності.

DSC_8411 DSC_8424 DSC_8416 DSC_8423

“Атлет” – “Вікторія” – 3:0

Голи: 13′ Гребенюк (Карась), 34′ Липовий, 62′ Липовий (Крістофер)

Видно, що в цьому  поєдинку “Атлет” прагнув реабілітуватися за розгромну поразку в гостьовому матчі восени з “Вікторією”. Вийшло! Сподіваємось, що навесні “Атлет” на чолі з Дмитром Мурашенком покажуть своїм вболівальникам інший футбол – справжній та результативний!

__________________________________________________________________________

Наступної суботи, 03 березня, “Атлет” вирушає до Чернігівської області на зустріч в рамках 14-ого туру Чемпіонату України з достойним конкурентом – ФК “Кудрівка”.