Офіційний сайт ФК «Атлет» запускає нову рубрику. Кожного тижня на нашому ресурсі ми будемо публікувати, як виступають вихованці ДЮСШ «Атлет» у професійних командах.

Богдан Лєднєв («Динамо» Київ, УПЛ)

Київське «Динамо» цими вихідними грало у Дніпрі з «Дніпром-1», здобувши впевнену перемогу – 2:0. Півзахисник Богдан Лєднєв провів увесь матч на лавці запасних.

Статистика у сезоні-2020/2021: УПЛ – 9 матчів, 1 гол; Суперкубок України – 1 матч, 0 голів.

Олександр Андрієвський («Динамо» Київ, УПЛ)

Півзахисник Олександр Андрієвський не потрапив до заявки команди на переможний матч проти «Дніпра-1» – 2:0, який пройшов на «Дніпро-Арені».

Статистика у сезоні-2020/2021: УПЛ – 12 матчів, 1 гол; Суперкубок України – 1 матч, 0 голів.

Денис Демяненко («Десна» Чернігів, УПЛ)

Нападник Денис Демяненко провів 64 хвилини у домашньому поєдинку чемпіонату U21 проти «Олександрії», але не допоміг чернігівцям уникнути поразки – 0:1.

Статистика у сезоні-2020/2021: УПЛ – 1 матч, 0 голів; чемпіонат U21 – 19 матчів, 6 голів.

Кирило Сенько («Колос» Ковалівка, УПЛ)

Півзахисник Кирило Сенько вийшов у стартовому складі своєї команди в матчі чемпіонату U21 проти донецького «Олімпіка» і провів на полі 85 хвилин. А точний удар Кирила на 79-й хвилині поставив мацну крапку у великій перемозі ковалівців – 3:0.

Статистика у сезоні-2020/2021: чемпіонат U21 – 19 матчів, 5 голів.

Нікіта Чіпак («Колос» Ковалівка, УПЛ)

А от нападник Нікіта Чіпак не потрапив до заявки команди на календарний матч чемпіонату U19 проти того ж «Олімпіка». Поєдинок завершився результативною нічиєю – 1:1.

Статистика у сезоні-2020/2021: чемпіонат U19 – 6 матчів, 0 голів.

Назар Пресич («Олімпік» Донецьк, УПЛ)

Нападник Назар Пресич зіграв 26 хвилин, вийшовши на заміну в календарному матчі чемпіонату U19 проти «Колоса», але допомогти своїй команді вирвати перемогу не зміг – у підсумку результативна нічия 1:1.

Статистика у сезоні-2020/2021: чемпіонат U21 – 6 матчів, 1 гол, чемпіонат U19 – 18 матчів, 0 голів.

Андрій Андрущенко («Зоря» Луганськ, УПЛ)

Нападник Андрій Андрущенко потрапив до заявки команди на календарну гру чемпіонату U19 проти «Інгульця», але за перемогою партнерів (3:1) спостерігав із лавки запасних.

Статистика у сезоні-2020/2021: чемпіонат U21 – 2 матчі, 1 гол, чемпіонат U19 – 1 матч, 0 голів.

Сергій Ченбай («Металіст-1925» Харків, 1 ліга)

Харківський «Металіст-1925» гостював у Сумах, де зустрічався з «Альянсом» із Липової Долини. Матч завершився нульовою нічиєю, а захисник Сергій Ченбай не потрапив до заявки на гру.

Статистика у сезоні-2020/2021: перша ліга – 13 матчів, 0 голів.

Ілля Повалій («Полісся» Житомир, 1 ліга)

У черговому турі першої ліги житомирське «Полісся» зустрічалося на виїзді з одним із лідерів, одеським «Чорноморцем», і мінімально поступилося – 1:2. Півзахисник Ілля Повалій не потрапив до заявки на гру.

Статистика у сезоні-2020/2021: перша ліга – 13 матчів, 0 голів.

Богдан Курилко («Чорноморець» Одеса, 1 ліга)

Воротар Богдан Курилко не потрапив до заявки на календарний матч чемпіонату проти «Полісся», який завершився перемогою одеситів – 2:1.

Статистика у сезоні-2020/2021: перша ліга – 0 матчів, 0 голів.

Артем Цурупін («Рубікон» Київ, 2 ліга)

Півзахисник Артем Цурупін вийшов на заміну на 87-й хвилині календарного матчу проти «Чайки» з Петропавлівської Борщагівки, тим самим долучившись до перемоги своєї команди – 2:1.

Статистика у сезоні-2020/2021: друга ліга, група “А” – 11 матчів, 0 голів.

Андрій Лакеєнко (ФК «Чернігів», 2 ліга)

Захисник Андрій Лакеєнко не потрапив до заявки на календарний матч чемпіонату проти львівських «Карпат», який завершився мінімальною поразкою чернігівців – 0:1.

Статистика у сезоні-2020/2021: друга ліга, група “А” – 8 матчів, 0 голів.

Тамаз Авдалян («Діназ» Лютіж, 2 ліга)

Півзахисник Тамаз Авдалян не потрапив до заявки на календарний матч чемпіонату проти вінницької «Ниви», який завершився нульовою нічиєю.

Статистика у сезоні-2020/2021: друга ліга, група “А” – 1 матч, 0 голів.