Cьогодні, 07.09.2017, Національна збірна України з футболу серед ветеранів провела відкрите тренування на стадіоні ДЮСШ «Атлет». Усі охочі мали змогу на власні очі побачити кумирів, сфотографуватися та поспілкуватися з ними.

Та найбільшими щасливчиками стали гравці U-21, яким випала честь зіграти прости легенд вітчизняного футболу. Матч зіграли у форматі два тайми по 10 хвилин. Утім, навіть за цей час вболівальники побачили немало голів. У підсумку, атлетівці обіграли збірників з рахунком 3:1.

Дитячо-юнацька спортивна школа та футбольний клуб «Атлет» висловлюють подяку Національній збірній України серед ветеранів за підтримку та популяризацію дитячого футболу, а також за надзвичайно позитивні емоції сьогодні. До нових зустрічей на футбольних полях!

Фото офіційної сторінки Національної збірної України серед ветеранів на Facebook