Вшанувати пам’ять на VI Меморіалі Максима Москалюка цього року зібралося 12 колективів, які протягом трьох ігрових днів демонстрували свою майстерність у спорткомплексі ДЮСШ «Атлет». Окрім учасників та вболівальників, на турнірі була присутня Зоя Миколаївна Москалюк, мати Максима, а також тренери і друзі Максима.

Все розпочалося з групового етапу, де кожна команда провела по 5 матчів, в яких вирішувалася їхня подальша доля на турнірі. По дві кращі команди з кожної групи проходили до півфіналу головного розіграшу турніру, в той час як решта колективів надалі змагалися за місця у загальному рейтингу. Партнером турніру виступила мережа піцерій “PIZZA HOUSE”.
1800х1272лого

222

Головні поєдинки відбулися у неділю. Так, у розіграші плей-офф на стадії півфіналів Локомотив у першій зустрічі виявився сильнішим за чернігівську Десну. За рівної гри саме колективу «залізничників» вдалося забити більше – 2:0. В другому півфіналі також була інтрига. Хоча, Атлет упевнено розпочав гру і забив перший м’яч, Восход швидко відігрався завядки удару після розіграшу аута. Та все ж, в другому таймі вдалий дальній постріл подарував Атлету путівку до фіналу – 2:1.

333

В матчі за 3-е місце Десна швидко повела в рахунку у грі з Восходом, і до перерви закріпила перевагу влучними дальніми пострілами, довівши справу до трьох голів. Після перерви Восход один м’яч відіграв, та цього виявилося недостатньо. 3:1 – бронзові нагороди здобуває Десна. У фіналі ж зустрілись давно знайомі між собою колективи Атлет і Локомотив. В тому двобої була зафіксована мінімальна перемога Локомотива 1:0 за рівної гри.

444

На церемонії нагородження усі учасники цьогорічного турніру вшанували Максима Москалюка хвилиною мовчання. Згодом, слово було надано Зої Миколаївні Москалюк, після чого команди привітав директор ДЮСШ “Атлет” Дмитро Валентинович Павленко, а потім організатори перейшли до вручення трофеїв.

Ми пам’ятаємо Максима як чудову людину й відмінного спортсмена, сумуємо за ним і продовжуватимемо гарну традицію вшанування гравця участю в турнірі!