З 23 по 25 лютого 2018 року в спорткомплексі ДЮСШ “Атлет” відбудеться перший дитячий турнір на призи видатного українського та радянського футболіста, тренера  – Демяненка Анатолія Васильовича!
Цього року ДЮСШ “Атлет” та Демяненко Анатолій Васильович разом з друзями збирають на перший турнір команди U-8 (2010 р.н.)
Деталі за номером: 050-388-20-20

Анатолій Васильович Демяненко (нар. 19 лютого 1959Дніпропетровськ) — радянський і український футболіст та тренер. Заслужений майстер спорту СРСР. Учасник трьох чемпіонатів світу. За кількістю проведених ігор (80) займає 4 місце серед усіх гравців збірної СРСР і поступається лише Олегові БлохінуРинатові Дасаєву та Альбертові ШестерньовуВіце-чемпіон Європи 1988. Один з найрезультативніших захисників у історії київського «Динамо». Увійшов до збірної «Динамо» за 80 років (1927—2007, на думку читачів газети «Команда»).
Виступав за наступні команди: Дніпро (Дніпропетровськ), Динамо (Київ), Магдебург (Німеччина), Відзев (Польща). За збірну Радянського союзу зіграв 80 матчів та відзначився 6 голами.
Тренерська кар’єра: ЦСК ЗСУ (Київ), Динамо Київ (Київ), Нефтчі (Баку, Азейрбаджан), Насаф (Карші, Узбекистан), Волинь (Луцьк).
На сьогоднішній день очолює національну ветеранську збірну України.

Запрошуємо команди відвідати наш турнір!