20 травня, основна команда ФК “Атлет” на виїзді зустрілась в рамках гри 13-го туру Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2022-2023 р.р. з “Зіркою” (Кропивницький).

Гру першого кола наша команда на домашньому стадіоні закінчила впевненною перемогою з рахунком 5:1. З оглядом на результат першої гри, вболівальники жовто-чорних чекали переможного рахунку і в матчі-відповіді.

Початок гри склався дуже вдало для нашої команди. На 11-ій хвилині першого тайму за фол останньої надії було вилучено гравця команди “Зірки”.

Здавалось, “атлетівці” втілять чисельну та ігрову перевагу у забиті голи у ворота суперника. Але, всі моменти першого тайму, а їх було чимало, наші гравці змарнували. Свисток арбітра на перерву зафіксував на табло рахунок 0:0. Всі сподівання на забиті голи були перенесені на другу половину гри.

“Атлет” гостро атакує в другому таймі та створює моменти біля воріт червоно-жовтих. Чудові нагоди для взяття воріт мали Ростислав Бабич, Максим Кавун, Назар Пресіч. Наш капітан Андрій Липовий влучає в стійку воріт.

На 86-й хвилині гри воротар “Зірки” зі свого штрафного майданчика вибиває м’яч далеко в поле. Наш захисник Костянтин Козачок в боротьбі з нападником команди суперника головою намагається скинути м’яч воротарю Максиму Комаренко, але неузгоджені дії захисника і воротаря залишають з м’ячем форварда хазяїв поля. Щоб не відбувся вихід віч-на-віч нападника команди суперника з нашим воротарем, Михайло Білозеров фолить в карному майданчику, після чого гравець “Зірки” опинився на газоні. Арбітр вказав на 11-ти метрову позначку.

Відео порушення правил та голу:

Свою єдину нагоду відзначитися в цьому матчі червоно-жовті не змарнували. Наприкінці гри “Зірка” веде в рахунку 1:0.

До основного часу гри арбітр додає 4 хвилини. Наші футболісти намагаються відігратися, але всі спроби виявилися марними.

У підсумку поразка 1:0 та вкрай незадовільна статистика другого кола Чемпіонату для нашої команди – 5 поразок у 5-ти матчах. Забито 0, пропущено 8.

На клубному Yotube-каналі ФК “Атлет” була пряма трансляція матчу, яку можна переглянути вже у запису за посиланням нижче.